За детската кухня

  • 569
  • 3
Здравейте,

дъъщеря ми е на 10 месеца и искам да я запиша на кухня. Живея в Гео Милев. Кажете от коя кухня в района сте доволни и има ли предварително записване? И какво се изисква от съответната кухня?
Много ви благодаря предварително   bouquet
Виж целия пост
# 1
аз не съм от софия, но мога да споделя моето мнение за детската кухня. аз записах на 7 месеца дъщеря си на детска млечна кухня а на 8 на голяма група кухня. на нея много и харесва и е страшно удобство за мен . наскоро кухнята не работи 10дни покрай наводненията и изпаднах в голямо затруднение всеки ден да готвя различни ястия специално за неяу. така че аз съм ЗА детската кухня. newsm10
Виж целия пост
# 2
Живея в Люлин двете ми дъщери бяха записани и им харешваше как готвят>Малкият е на6м и от септември ще взимам и за него.Много съм доволна
Виж целия пост
# 3
В района на Гео Милев има 2 кухни, поне на мен са известни толкова и още една в района на Редута, от другата страна на парка и една в Слатина:

- Детска кухня в детска ясла №56
ж.к. Гео Милев
ул. Елисавета Багряна 9
тел.: 722488  - тук няма места за месеци наред, ние бяхме номер 150 преди 2 седмици и ни казаха, че дори за септември няма смисъл да се надяване.

Детска кухня в детска ясла №57
ж.к. Гео Милев
ул. Христо Максимов 12
тел.: 720366 - за тази съм чувала много добри отзиви, но също се чака поне 4 месеца и до колкото разбрах от юли излизат в почивка, но нищо не ти пречи да опиташ

Детска кухня в детска ясла №12
кв. Редута
ул. Плачковски манастир 11
тел.: 9444062 - в тази не съм пробвала, но на мен ми е доста далече

Детска кухня в детска ясла №65
кв. Слатина
ул. Ал.Момчев
тел. 8718154 - тук се записваш и в същия ден дават храна, но имай предвид, че поне според мен храната е за след годинка.

Документите, които са ти необходими за записване в кухня са копие от акта за раждане и на някои места молба.
Успех!
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия