1-ви Юни-Ден на детето

  • 923
  • 7
Здравейте момичета нека в тази тема обсъдим кой и с какво ще изненада децата за 1-ви Юни.

     Е аз ще съм първа.Мисля за вкъщи да направя една вкусна плодова торта,да ги заведа на пица или просто каквото желаят[все пак имат право]. lalalala
Виж целия пост
# 1
Наистина не знам Sad Може би ще я заведем някъде. Почерпката си е едно на ръка.
Виж целия пост
# 2
Ще я заведем на пицария. За подарък не знам  newsm78 все пак тя на 28 май имаше рожден ден и получи много подаръци  Laughing
Виж целия пост
# 3
Мойта е третокласничка и на 1 юни ще е на еднодневна екскурзия до двореца в Балчик, където ще им раздават бележниците. После ще минат през планетариума във Варна и се прибират. Мислех да я водим някъде после, ама сигурно ще са изморени децата и се чудя. Може би просто ще й приготвя любими неща за хапване и толкоз. Още не съм решила, предвиждам мелба за десерт обаче Wink
Виж целия пост
# 4
ние празнуваме два празника на 1 юни  - Деня на детето и имаме годишнина от сватбата ( 4 год.).така че вечерта ще е специална и задължително ще има подарък за дребосъка .
Виж целия пост
# 5
За приготвяне едва ли ще мога да зарадвам дъщеря ми с нещо, защото тя нищо не харесва и не обича, но за водене някъде - предполагам в София ленд или на някое друго детско мероприятие. Предполагам, че ще изкара деня на сладоледи и темподобни. Но хайде - един ден й е разрешено Whistling
Виж целия пост
# 6
Аз съм решила да им направя една Кръгла тортичка с рула и плодове (от съседната темичка), да им купим една сглобяема къщичка (зимата за в къщи, а сега за пикници), и да ги заведа в Патиланци - да се налудуват. Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Сина ми се изхитри и се роди на 1-ви в 1 часа. Така че и ние, и приятелите ни винаги го отбелязваме подобаващо Wink
Лошото е, че това се оказва голям проблем с резервациите, защото насякъде всичко е пълно и дори да успеем, никога не сме сами.
Но за децата е купон, а това е най-важното
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия