Поставяне на обеци

  • 1 262
  • 9
Питането ми е: каква е цената в козметичен салон за поставянето на обеци с пистолет?
Виж целия пост
# 1
преди три години ми взеха 8лв. тази година - 14лв. в цената са включени самите обици и поставянето им.
Виж целия пост
# 2
На нас ни взеха 10лв-обици и поставянето им.
Виж целия пост
# 3
При нас е 10 включени в цената обеци,в друг салон е 12,там някъде се въртят цените
Виж целия пост
# 4
И при нас е 10лв , с обеците!Които са мн хубави сега аз ги нося Laughing
Виж целия пост
# 5
Много зависи от салона. При нас е 10лв - поставяне + медицински обици (6лв обици, 4лв - поставяне).
Виж целия пост
# 6
10лв обици и поставяне
Виж целия пост
# 7
10лв. с поставянето и обеците . ние ги поставихме на 11мес. и мина успешно с малко рев и повече не се сети да ги пипа или дърпа както се опасявах.
Виж целия пост
# 8
Аз платих март месец 14 лв(обЩо всичко)
Виж целия пост
# 9
Момичета много ви благодаря за бързите отговори   bouquet
Моята щерка реши снощи за 5 мин. как не може да посрещне утрото(демек днес)без обици Crossing Armsзащото наближава  1 юни и ще има голямо тържество в нашето читалище и тя ще играе балет и т.н. Е днес ще ходим,няма начин ,дано мине леко,защото преди 3 г. сложихме обици,но ги свалихме за едно изследване(ЯМР) тя тогава беше много уплашена и след 6 мес. дупчиците бяха зарастнали(ако не ме лъже паметта тогава услугата струваше 5 лв. общо,но за този период много неща май си смениха цените Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия