нов детски магазин в изток

  • 1 015
  • 10
здравейте мами,днес видях в изток на шевченко до фантастико нов детски магазин,купих на моя бебо сандалки на чиппо за 12,90 лв.,а в съседен на същата улица ги видях 16,00 лв, има и хубави дрешки,аз останах доволна  Laughing
Виж целия пост
# 1
Сега се връщам от там.Още не са заредили хубаво (в събота ще го направят) и не са се ориентирали в цените .Производители са.Казаха,че и храни ще заредят.Общо взето ще гледат да е по-ефтино от Бебелан.Което е добре.Работят и събота и неделя до 20ч.
Виж целия пост
# 2
аз не се ориентирах къде точно се намира .... може ли по-подробно
мерси  Blush
Виж целия пост
# 3
Ето тук:
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=37c039be1536614e90694cc9a7c64e … Name=&oType=9
Виж целия пост
# 4
уу, супер, утре отивам да видя
абе знам си аз, че форума е супер-хипер-мега-ултра-полезен Simple Smile))
Виж целия пост
# 5
и аз ходих до там,най ми хареса бельото на "плами" което е на доста хубави цени,има и рокли на 3.90  Mr. Green,просто такава цена на рокличка не съм виждала
Виж целия пост
# 6
и аз ходих до там,най ми хареса бельото на "плами" което е на доста хубави цени,има и рокли на 3.90  Mr. Green,просто такава цена на рокличка не съм виждала

имаше ли роклички за 3м, защото ако има да политам натам  Wink
Виж целия пост
# 7
има памперс роклички,само че са малко по-скъпи,ако искаш отиди да ги видиш
Виж целия пост
# 8
здравейте мами,днес видях в изток на шевченко до фантастико нов детски магазин,купих на моя бебо сандалки на чиппо за 12,90 лв.,а в съседен на същата улица ги видях 16,00 лв, има и хубави дрешки,аз останах доволна  Laughing

Благодаря, точно такава търся  Hug
Виж целия пост
# 9
Аз очаквам днес зареждането,вчера ходих и се сдобих със суперско боди-потник ,сега чакам за голям номер и боди с къс ръкав...Заредили са и играчки, шишета,биберони и тем подобни аксесоари.Определено ме печелят за клиент.
Виж целия пост
# 10
здравейте мами,днес видях в изток на шевченко до фантастико нов детски магазин,купих на моя бебо сандалки на чиппо за 12,90 лв.,а в съседен на същата улица ги видях 16,00 лв, има и хубави дрешки,аз останах доволна  Laughing

Без да се заяждам, но не е честно. Моделите сандалите които продават там за 12.90 не ги продават в другия магазин пък камо ли да са 16 лв. Не ме вълнува нито единия нито другия магазин, но не е честно. Да и в двата магазина са на Чиппо, но в новия са по евтините модели, които навсякъде са по-евтини. Правете си реклама на магазина няма лошо, но не заблуждавайте. Защо не доставите и от другите модели и ги продавайте на 12.90 ще дойда да си купя не един , а два чифта на гарджето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия