По-водниста кърма лятото

  • 551
  • 5
Здравейте момичета, извинявам се ако сте коментирали темата Blush
Забелязах че от около седмица, понеже ми се налага да цедя че тия дни излизам без малчо, та виждам че кърмата ми е доста по-водниста. Дали според вас поради топлото време кърмата става такава, за да удовлетворява нуждите на бебето от повече течности заради жегите newsm78
Виж целия пост
# 1
Здравейте момичета, извинявам се ако сте коментирали темата Blush
Забелязах че от около седмица, понеже ми се налага да цедя че тия дни излизам без малчо, та виждам че кърмата ми е доста по-водниста. Дали според вас поради топлото време кърмата става такава, за да удовлетворява нуждите на бебето от повече течности заради жегите newsm78
Знам,че това с рядката кърма и по-малко хранителната й стойност е отживелица. Организма ти е пригоден към нуждите на бебчето, така, че това е най-важно Hug
Виж целия пост
# 2
Аз не казвам че не е хранителна, нито се притеснявам ,просто ми е интересно, тъй като съм чела че кърмата се променя според нуждите на бебето. Та затова питам , ако знаете дали заради това става по-водниста, заради жегите Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Ако в жегата пиеш повече вода => имаш повече кърма => повече предно и повече задно мляко Laughing, над 80% от състава на кърмата е вода.
И това "според нуждите на бебето се мени състава на кърмата" е абсолютна истина.
Виж целия пост
# 4
Има логика!
Виж целия пост
# 5
Сигурно е вярно, че е по-водниста , защото и моята Ели не пие изобщо вода от известно време на сам. Явно си я набавя от кърмата ми- аз пия много вода.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия