какво ще купите на момиченцето си зо 1 юни?

  • 2 531
  • 45
Мами надявам се да получа идеи от вас тук, че този път съм блокирала и не мога да реша какво. Найде споделете вашите идеи за подараци та дано да ми хареса нещо.

Приятно празнуване на празника и нека ги направим щастливи!!!!
Виж целия пост
# 1
Аз съм и купила и вече я ползва - втора количка за кукли.
Вчера и взех и сламена шапка
Виж целия пост
# 2
Топка за скачане  Joy не знам дали точно така се казва, има 2 рогчета, за които се държи детето, сяда от горе и подскача  #Milti

Виж целия пост
# 3
Никол, дали ще се справи София с таквоз чудо (ще може ли да скача). Лили е на 3 г. и все си мисля, че ще й е трудно да подскача с него. В един детски магазин се беше пробвала и ... нищо не направи, много голяма й идваше топката.
Виж целия пост
# 4
Ами и да не се справи, ще й намери приложение, тя много обича топки  Grinning или ще остане за по-натам  Confused
Виж целия пост
# 5
Една рокличка на H&M съм харесала  и някаква играчка Peace
Виж целия пост
# 6
Ролери Mr. Green
Виж целия пост
# 7
На нашите момиченца нищо няма да им купим на 1-ви. Домът ни е заприличал на склад за играчки. Преди няколко дена получиха поредният подарък- двуместна кола. Презадоволени са, което не ми харесва. Само ще ги водя някъде.
Виж целия пост
# 8
 newsm78 Моята мацка иска тротинетка, но хич не може да се движи с това чудо  newsm78
Виж целия пост
# 9
триколка с дръжка за бутане от родителя
Виж целия пост
# 10
newsm78 Моята мацка иска тротинетка, но хич не може да се движи с това чудо  newsm78
И нашата иска тротинетка, но не знам дали ще може да я кара newsm78
Виж целия пост
# 11
newsm78 Моята мацка иска тротинетка, но хич не може да се движи с това чудо  newsm78

Така...ние заведохме нашата сама да си избере още в събота, защото на деня ще ни е невъзможно.Тя е на 3г.Метна се на тротинатката веднага, и на мен ми хареса, защото си мислех за колело например/ има от триколките, обаче неможе да завърти педалите и това си е!/Да, ама не става номера, явно е малка още-неможе да се отблъсне с краче достатъчно силно.Може би догодина.
Иначе си избра джип с дистанционно управление.На самият ден смятам да я заведа на пицария и да и взема нещо дребно.
Виж целия пост
# 12
смятам да я заведа до книжарницата и да си избере книжка - иначе пъзели, кукли и плюшени играчки имаме в излишък; после ще я заведа някъде на почерпка  Grinning Grinning
Виж целия пост
# 13
Моите наскоро получиха подаръци по повод 24.05. Тогава дъщеря ми завърши училище и получиха и двамата подаръци. По една хубава книжка /на каката - от списъка с книги за лятото  Grinning/ и дрешки. Сега пак съм взела по една книжка и дрешки. На голямата сме обещали и нов телефон, но на малкия още не знам какво. Исках някаква играчка, но не мога да избера. Той вече какво ли няма.

Преди успявахме с баща им да ги изведем вечерта някъде да се почерпят, но последния път беше страхотна тарапана и бе по-скоро мъчение, отколкото веселба. Иначе децата се радват най-много на излизането с нас. Напоследък имаме все по-малко време за такива екстри.
Виж целия пост
# 14
Един огромен плюшен заек с рокля съм харесала. Всеки път като го види на витрината на магазина скача от кеф, сочи го, смее му се и му говори на бебешки. Смятам това да й подаря.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия