Знаете ли къди има тъничка жилетка и джапанки за момиче?

  • 636
  • 7
Искам да купя на дъщеря ми тъничка жилетка в бяло или нещо светло. Знаете ли къди има?

Търся също и джапанки, може би номер 21 /сандалите са и номер 20/, но да не са от тези в Бокал със зайчета и ластици от тях вече имаме и не са и удобни.
Виж целия пост
# 1
Ето тук има много сладки жилетки за момиченце.

http://www.smenzamen.com/default.php?cPath=221_172_176&page= … 5b9b77f29424f89b3

А джапанки има в детския магазин за обувки на Витошка.
Виж целия пост
# 2
Мерси много   bouquet, ще се възползваме от предложенията
Виж целия пост
# 3
Джапанки, които са нещо като гумени сандалки, купих от магазина на Рийбок на Янко Сакъзов. Имаше няколко вида. Струват 17 лв.
Виж целия пост
# 4
Rider = 14 лв.
Виж целия пост
# 5
Джапанки, които са нещо като гумени сандалки, купих от магазина на Рийбок на Янко Сакъзов. Имаше няколко вида. Струват 17 лв.

И аз исках да кажа, че за такова малко детенце е много по-удобно да се използват гумени сандалки, отколкото истински джапанки. На Стела са й много удобни (гумените сандалки). А иначе онези тип джапанка flip-flop (дето минава между пръстите и на мен са ми любими) ми се струват крайно неудобни за малките - сигурно ще ги дразни между пръстчетата.
Виж целия пост
# 6

Същите имах предвид.
Виж целия пост
# 7
Otnovo v Pyrgos na Madrid 30 sreshtu Kenar. Ima i djapanki kato chehli, ima i djapanki tip sandali, koito az lichno predpochitam- kum 12lv sa
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия