Как да намачкам една блузка?

  • 656
  • 6
Преди няколко дни си купих нова блузка. Незнам защо но реших да я изгладя, а тя по принцип беше намачкана. Сега не мога да я върна в първоначалния и вид и много ме е яд. Ако някой знае как моля да ми даде съвет.
Виж целия пост
# 1
Ако я изпереш пак и не я изгладиш няма ли да се получи?
Виж целия пост
# 2
Ако я изпереш пак и не я изгладиш няма ли да се получи?
Не става. Пробвах вече няколко пъти. Опитах и да я усуча така както е мокра с хавлия и така да съхне, но пак ни стана.
Виж целия пост
# 3
ами намокри я и я усучи като салам-как го обясних ooooh!
1.хвани я за долния край и за горния и я усучи , усучи и я навии и я вържи на възел и я сложи така да си съхне завързана и после развържи и носи
2. намокри я и я пъхни в крачол от чорапогащник отрязан  и я изсуши така Peace
Успех!
п.с. Дано някой ме е разбрал Laughing
Виж целия пост
# 4
Аз имам няколко намачкани блузи и като си купувах първата, продавачката ми каза като я изпера да я напъхам в чорап (от тези като чорапогащник 3/4) и така да я оставя да изсъхне. Пробвах, стана, така, че ако искаш опитай така.
Виж целия пост
# 5
Аз имам няколко намачкани блузи и като си купувах първата, продавачката ми каза като я изпера да я напъхам в чорап (от тези като чорапогащник 3/4) и така да я оставя да изсъхне. Пробвах, стана, така, че ако искаш опитай така.
Току що е намокрих и я напъхах в един чорап. Нямам търпение да изсъхне. Много благодаря за съветите.
Виж целия пост
# 6
Аз имам няколко намачкани блузи и като си купувах първата, продавачката ми каза като я изпера да я напъхам в чорап (от тези като чорапогащник 3/4) и така да я оставя да изсъхне. Пробвах, стана, така, че ако искаш опитай така.
Преди години имах намачкана пола. Докато не я нося също я набутвах в чорап, за да си стои намачкана.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия