завод Сънитекс - Мездра ?

  • 3 870
  • 6
Здравейте, мами Simple Smile
Знаете ли адреса на завода за спални комплекти в Мездра и дали продават на дребно;
евентуално работно време.

Много ще съм ви благодарна, че искам за 1-ви юни да направя подарък на .... майка ми Wink
Тук (в София) гледах на Плиска техни неща ... вървят по 30лв, крепона по 38лв (единичните комплекти) .. та се чудех дали там няма да са по-евтинки.
Виж целия пост
# 1
ако мислиш че транспорта ще ти излезне по евтин отивай
Виж целия пост
# 2
Той таткото беше към тоя район командировка и затова исках да използвам ... ама лесно намерил завода и взе даже и за нас ... че много евтини му се видели   Laughing (за голяма спалня - 23лв)
Виж целия пост
# 3
Златка може ли да ми даде адрес и евентуално тел. на "Сънитекс"-Мездра? И аз се интересувам от спалните комплекти, веднъж съм си купувала-едини4ен-от женския пазар и съм мн. доволна.За съжаление по пазарите има имитации и могат да заблудят купувача ако не е виждал оригиналното, и е с лошо качество- щампата не е чиста- размазана е и разпъната, дори след пране плата остава корав и избелява още след 1-вото пране по гънките. Не знам кой ги произвежда, но....    Peace
Виж целия пост
# 4
Таткото не се сеща за точния адрес, но мисля че една приятелка им има телефона;
така че утре ще го post-на Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Дианабад, "Н.Габровски", с/у хотел Диана има магазинче (в един от високите блокове, май средния беше)за спално бельо и там продават неща на Мездренския завод и на Яна-Панагюрище
Виж целия пост
# 6
Младост1, кооперативен пазар.
Търговски дом РЕЯ
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия