Организация на рожден ден.КАК?

  • 636
  • 3
Дъщеря ми има рожден ден на 16.06.Как ще ме посъветвате да организирам рожденният и ден.Тя ще навърши 4 г
Виж целия пост
# 1
 Зависи преди всичко 1) с какви СРЕДСТВА разполагаш; 2) с какво ВРЕМЕ разполагаш.
Би било хубаво предполагам да събереш близки в някое заведение, или ако имаш широк двор, удобен за гости- там. Подготви някава изненада- направи или поръчай торта, помоли някой доверен човек през цялото време да не изпуска камерата/фотоапарата от ръцете си и да улавя интересните мигове.
Какво по- точно имаш предвид във въпроса?
Виж целия пост
# 2
Имам предвид да е нещо нестандартно.Парите не са чак такъв проблем-е все пак трицифрена сума е нормална.Искам само деца и майки.Най добре да си прекарат децата.Благодаря
Виж целия пост
# 3
Ще ти дам координати на една супер мацка. Такъв купон направи на детето за рожденния му ден. То не бяха фойверки, супер украса, клоуни, и не ми излезе скъпо. Ще останеш много доволна. Най-хубавото е че обича децата и наистина го прави с голяма любов. За всичко се договорих без да се притесняваш от това къде да гонаправим до какви пари мога да отделя. Обадии й се и съм сигурна, че няма да съжаляваш. Аз съм й виждала няколко детски рожденни дни и никога не се повтаря. Мацката е от София.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия