много вредно вещество

  • 3 850
  • 17
 What is Dihydrogen Monoxide?
Dihydrogen Monoxide (DHMO) is a colorless and odorless chemical compound, also referred to by some as Dihydrogen Oxide, Hydrogen Hydroxide, Hydronium Hydroxide, or simply Hydric acid. Its basis is the unstable radical Hydroxide, the components of which are found in a number of caustic, explosive and poisonous compounds such as Sulfuric Acid, Nitroglycerine and Ethyl Alcohol.
For more detailed information, including precautions, disposal procedures and storage requirements, refer to the Material Safety Data Sheet (MSDS) for Dihydrogen Monoxide.



http://www.dhmo.org/facts.html
Виж целия пост
# 1
Това го знам Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Ами аз не съм го виждала, но в момента уча за изпит по свободни радикали и съм на вълна химия, така че веднага го схванах Mr. Green Добре е измислено де.
Виж целия пост
# 3
i e mnogo mokro
imalo go i waw wiskito
az zatowa si drapam rakija
typoto e, 4e go ima i w kyrmata....daje i w adaptiranite mleka
Виж целия пост
# 4
Каква е целта на постинга???
What is Dihydrogen Monoxide?
Dihydrogen Monoxide (DHMO) is a colorless and odorless chemical compound, also referred to by some as Dihydrogen Oxide, Hydrogen Hydroxide, Hydronium Hydroxide, or simply Hydric acid. Its basis is the unstable radical Hydroxide, the components of which are found in a number of caustic, explosive and poisonous compounds such as Sulfuric Acid, Nitroglycerine and Ethyl Alcohol.
For more detailed information, including precautions, disposal procedures and storage requirements, refer to the Material Safety Data Sheet (MSDS) for Dihydrogen Monoxide.



http://www.dhmo.org/facts.html
Виж целия пост
# 5
CELTA LI
W TOTALNATA ZABLUDA....I NEGRAMOTNOST
I MANIPULATIWNOST
Виж целия пост
# 6
Поне пиши на кирилица като толкова държиш да ни предупредиш и преведи на български информацията,не всички разбират английски.
Дай алтернативи какво да правим,за да се предпазим от вредното вещество.
Виж целия пост
# 7
i e mnogo mokro
imalo go i waw wiskito
az zatowa si drapam rakija
typoto e, 4e go ima i w kyrmata....daje i w adaptiranite mleka

брееей и как изследва кърмата Crazy....колко сме манипулирани само....щастието за теб е, че нямаш кърма  Joy....

ама за какъв ч.. е тоз постинг верно newsm78....

CELTA LI
W TOTALNATA ZABLUDA....I NEGRAMOTNOST
I MANIPULATIWNOST

нищо се не разбира за целта на изявлението

айде в ряката  Joy
Виж целия пост
# 8
Mama Blue-  202uu
Виж целия пост
# 9
Аз ли съм нещо smile3506или наитина нищо не разбрах,пък уж знам англииски. newsm78
Айде за непросветените дайте превод.
Виж целия пост
# 10
Аз ли съм нещо smile3506или наитина нищо не разбрах,пък уж знам англииски. newsm78
Айде за непросветените дайте превод.

Веществото е вода.
Виж целия пост
# 11
Аз ли съм нещо smile3506или наитина нищо не разбрах,пък уж знам англииски. newsm78
Айде за непросветените дайте превод.

Веществото е вода.

Предлагам да неутрализираме въпросното вещество ! Апелирам - не пийте вода, само БИРА !  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Хората май откачат newsm78
Всичко е вредно, давайте да лягаме да умираме, че не се знае кой, какво и от къде ще ни дойде Twisted Evil
Виж целия пост
# 13
Аз ли съм нещо smile3506или наитина нищо не разбрах,пък уж знам англииски. newsm78
Айде за непросветените дайте превод.

Веществото е вода.
Тенк юююю. smile3501
Виж целия пост
# 14
Няма по-вредно нещо от живота.
Направо си е смъртоносен....внимавайте!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия