А някой да играе LineageII - C3 и C4?

  • 1 240
  • 10
Я кажете сега играете ли тази игра?
Аз, съпругът ми, брат ми и приятелката му, както и майка ми (съвсем сериозно) играем.
Много е занимателна.
Запознахме се с цял куп хора от цялата страна.

П.С. В момента играем на doom, ника ми е Lilian. Ако някой желае да се обади в играта. Wink
Виж целия пост
# 1
аз доскоро я играех, почнах преди 2 години.Обиколих много сървъри, включително и официалния.Сега съм я спряла, надявам се за постоянно- наистина е много красива, но и много време се губи с нея Grinning.Ти с каква раса играеш?
Виж целия пост
# 2
Ами аз съм джудже.
Много е занимателна играта.
Направо съм вманиячена.  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
хехе е то тва и е лошото, че се вманиачаваш Laughing Аз обикновенно играя с Warcryer, може да го пробвам твоя сървър
Виж целия пост
# 4
Преди няколко дена пуснаха за проба сървъра на DOOM за C4. А от петък ще стартира официално.
Аз ще играя и на C3 и на C4, докато не затворят С3.
То в началото ще има доста бъгове предполагам, но няма как.
Какво е да играеш на платен сървър. Преполагам няма никакви проблеми и не лагва като на нашите?
Виж целия пост
# 5
Еми лагва си защото ти трябва хубава връзка, а моя не е от най- бързите.Иначе е много забавно защото сме много българи.До колкото виждам си от Варна-  на официалния има доста варненци. Grinning
Виж целия пост
# 6
Ами аз проблеми с нета нямам. На БТК съм. Можеш ли да ми кажеш колко струва акаунта на официалния сайт?
Виж целия пост
# 7
в момента има промоция на играта- 30лв + 1 безплатен месец.След като изтече продават тайм карти за 2 месеца по 53лв.Определено си струва ако не си само любител на играта.След няколко месеца ще пускат и C5 Grinning

http://l2.ma3x.net/dwnld/Elmoreden.avi

Aко искаш дръпни си това, ще добиеш представа какво е
Виж целия пост
# 8
Ние с мъжа ми играем L2, в hobby server-a. Мъжа ми има гладиатор 79 левел, а аз spellhoware 75 lvl.
Ника му е Bosskiller, а моя Penelopa, ако влизате в този server (там няма бъгове) се обадете. newsm44
Виж целия пост
# 9
ОК ще се обадим ако си направим герои там.
Ние чакаме с нетърпение С4.
Аз съм artisan, а мъжа ми е gladiator.
 Wink
Виж целия пост
# 10
От къде го чакате т'ва C4 ...то излезна от преди няколко месеца smile3521...даже имаме пълната версия на C4 на pc-to и вие можете да си я свалите от www.lineage.com
 newsm44 newsm44
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия