Четри-петвалентна ваксина!

  • 762
  • 5
Каква ваксина ползвахте и доволни ли сте?
Виж целия пост
# 1
Извинявай,но за каква ваксина говориш? newsm78Май аз нещо не съм в час. Embarassed
Виж целия пост
# 2
Сори, става въпрос за комбинирана ваксина за дифтерия, тетанус, коклюш, полиомелит и хепатит. Тази е патвалентна, а четривалентната е без хепатита.
Виж целия пост
# 3
а срещу какъв Хепатит е ваксината?
Виж целия пост
# 4
Ние купихме Tetra ct-HIB на Авентис Пастьор и сме много доволни. Не съм сигурна, че валентността е свързана с броя на болестите, тази е три-валентна, а е срещу 4 болести, доколкото мога да си преведа Simple Smile. Мъжът ми е фармацевт и след дълги консултации каза, че тази е по-добра от Пентаксим. Бебчо не е имал абсолютно никакави странични реакции към нея. Получи колики от ваксината за полиомиелит, /втори прием/ която се дава през устата и доки каза,че е кисела. Има много подобни теми, пусни търсачка.
Виж целия пост
# 5
  Аз сложих на сина ми PENTAXIM-тя е четири валентна-дифтерит, тетанус, коклюш и полио. Доволна съм от това, че детето и трите приема ги понесе много добре-само на втория прием имаше лека температура около 37.2, която спадна за 2-3 часа.Не съм давала нищо за температурата. Третият  прием го направихме миналата седмица на 24.05.2006. Също без последствия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия