Плаче, ако не ме вижда през деня, а нощно време - не знам защо

  • 351
  • 1
Момичета - имам проблем.
Такъв рев настава ако не ме вижда- независимо че при него има познат човек - той ревва с пълен глас.
Иначе се кърмим доста успешно, захранваме се - не толкова успешно Simple Smile, но този рев ме побърква- не мога да ида до тоалетната без да се разреве.
Да уточня че по принцип сама си го гледам.
За нощното време - кърмим се поне два пъти, напоследък и по повече, че няма успокояване.От два дни и бибата започна да го успокоява, но за кратко. Задължително трябва да си хапне, това добре - ама не върви постоянно да виси на цицата - аз така процедирам , че иначе не мога да се наспя - пък през деня той не ме пита защо климам, ами иска внимание. Вече лявата гърда ме боли - предполагам от честото сучене и дъвчене през нощта. Знам че сега са зъбките и ги мъчат, ама все пак е доста гадно.......

Дайте съвет по какъв начин да се справя с проблема -през деня и този през нощта!
Виж целия пост
# 1
Нашия детко беше кротък, но веднъж като го оставихме при майка ми да изпратим едни приятели за щататите - за 40 минути - почти не спрял да реве.
След умуване решихме, че се изплашило и почувствало зарязано детето и почнахме да обясняваме ' ние отиваме, ти ще играеш с.., ни е ще те дойдем... и беше ОК. По малки бяхме от ва. Дали е усетил, тон, енергия или смисъл не мога да твърдя, но свърши работа.
Нощното бих го отказала, но аз и не съм кърмила нощем след като понадебеля.
Нещо да го мъчи - зъбите да го изнервят толкова...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия