Празнува ли се при вас празника на детето? На 01.06 ли?

  • 1 091
  • 22
Тук Първи юни си е просто още един ден от календара ...  newsm78 А Ден на детето изобщо нямат. Как е при вас?
Виж целия пост
# 1
Същото е и при нас  Confused
За щастие в момента сме в БГ и ще го празнуваме  Party
Виж целия пост
# 2
Същото е и при нас  Confused
За щастие в момента сме в БГ и ще го празнуваме  Party

И Томи е празнувал веднъж Първи Юни в БГ - първия му Първи Юни. Беше на 6,5 месеца:)
Виж целия пост
# 3
И при нас не се празнува,но аз винаги се старая да го отбележа,а и дъщеря ми го помни от България.За щастие,таи година се пада в четвъртък,който е първият ден от уикенда тук.
Виж целия пост
# 4
За щастие,таи година се пада в четвъртък,който е първият ден от уикенда тук.
Как така на4алото на уикенда?!  newsm78
Виж целия пост
# 5
За щастие,таи година се пада в четвъртък,който е първият ден от уикенда тук.
Как така на4алото на уикенда?!  newsm78

В Middle East,уикендът е четвъртък и петък. Simple Smile
Виж целия пост
# 6
и тук не се празнува
Вчера дори изрично питах мъжа ми. 1 юни си е най-обикновен ден.
Въобще тук не празнуват така както в Бг, всичко е по-сдържано и студено, а на някои празници дори не с еотдавна почти никакво внимание ... жалко
Виж целия пост
# 7

В Middle East,уикендът е четвъртък и петък. Simple Smile

Така ли?! Не знаех. Интересно.
Виж целия пост
# 8
и при нас не се пра3нува Sad, ама то не пречи да си спретнем едно купонче Peace Grinning
Виж целия пост
# 9
Е,нали е международен,къде се празнува тогава? newsm78
Виж целия пост
# 10
Е,нали е международен,къде се празнува тогава? newsm78

Международен е, но в някой дьржави е на различни дати, но не по цял свят се празнува.
Виж целия пост
# 11
Тук се споменава поне Wink
В източна Германия дори се празнува. Незнам дали навсякъде, но като бях съвсем малко бременна си спомням, че бяхме на първи юни в един парк, където имаше голям празник в чест на децата, беше обаче почивен ден и незнам дали през седмицата организират пак такова нещо, но беше много хубаво. Бях се настроила вече как един ден с детенцето ще ходим на детски празник, но междувременно се преместихме е западната част и тук няма такива "подробности" най-много вечерта по новините да кажат- днес е международният ден на детето Sad , много жалко. Затова пък има на други дати интересни неща за дечурлигата така че се компенсира Simple Smile
Аз се старая да го отбелязвам, винаги ( да де, този път ще ни е едва трети) има малък подарък и ходим някъде. То пък и тази година времето е еднооо ooooh! 10 градуса на слънце, най-вероятно ще я заведа някъде на закрито да поиграе и поскача, мисля че ще й хареса Simple Smile
Виж целия пост
# 12
и тук не се празнува
Вчера дори изрично питах мъжа ми. 1 юни си е най-обикновен ден.
Въобще тук не празнуват така както в Бг, всичко е по-сдържано и студено, а на някои празници дори не с еотдавна почти никакво внимание ... жалко
  Абсолютно вярно,може би като най-големи празници са Коледа и Великден ! Peace
Виж целия пост
# 13
и тук не се празнува
Вчера дори изрично питах мъжа ми. 1 юни си е най-обикновен ден.
Въобще тук не празнуват така както в Бг, всичко е по-сдържано и студено, а на някои празници дори не с еотдавна почти никакво внимание ... жалко
  Абсолютно вярно,може би като най-големи празници са Коледа и Великден ! Peace

Много вярно!  Peace Сякаш най -вече Коледа
Виж целия пост
# 14
При нас също не се празнува! smile3506


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия