За триколките Кетлер

  • 614
  • 4
Здравейте,
решихме да купим за РД на Катерина триколка Кетлер, защото само за тях не съм чула отрицателни отзиви, но .... тя не можела да се управлява от буталото?
Цената и не е никак малки и искам да чуя и от вас мнения за това колко лесно ще я управляваме.

Катерина сега става на 2години и не е от най-дребните, но не и много висока.
Благодаря ви!
Виж целия пост
# 1
Ами аз имам наблюдения от племенничката ми.На нея и взеха триколка на Чиполино,която също не се управлява от родителя.Детето е на 2,3г и иначе е много буйно,но не може да я управлява добре .Затова почти не я използват.
Виж целия пост
# 2
Вече почти една година си я управляваме без проблем. Купихме я когато Хриси беше на 1 година и половина. Цаката е да повдигнеш предното колело и караш само на задните. Завива без проблем. Лесно е и стабилно, мисля, че няма да имате проблеми.
Виж целия пост
# 3
а лесно ли се повдига?
 newsm78
Виж целия пост
# 4
а лесно ли се повдига?
 newsm78

Да, много е лесно. Дръжката може да се разтяга (има 3 степени, не с много голяма разлика), нагласяш дължината, която ти е най-удобна. Трябва да се внимава само като децата се бутат едно друго, защото те се обръщат за секунди.

Само да кажа, че понеже няма облегалка не е подходящо за дълги превози, защото детето се уморява само да седи или поне моето. Но за разходки в парка е ок.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия