Мъжа на най-добрата ми приятелка изневерява

  • 14 514
  • 147
Няколко дни подред виждам как мъжа на най-добрата ми приятелка излиза от един вход и днес като говидях, че излиза с жена ми стана зле. Той не подозира, че офиса ми  и отсреща и както става по филмите поглеждаш случайно и виждаш нещо, което не бива. В момента таки ми играе корема все едно моя мъж съм видяла. Приятели сме от 20 години. Никога не съм помисляла, че този муньо може да си има любовница. Такъв темерут е и толкова уж морален и всичко което ми идва в главата ако го напиша сигурно ще ми забранят да влизам във форума. Ама така ми идва да го причакам следващия път и да му обърша един. А сега какво излиза, че трябва да се правя че нито негосъм видяла, и никога естествено няма да й кажа. Но съм бясна момичета. Селяни са това мъжете. Тя се спуква от работа такава сладурана а само да бяхте видяли "заместничката" й типична к.....а. , с червеното червило и бюстието. А сега кажете как да си държа ръцете вързани като го видя при поредното семейно излизане. Аз сили нямам на мъжа ми да кажа.
Виж целия пост
# 1
100% ли си сигурна? Каквото и да правиш, не казвай на приятелката си!
По-добре поговори с него и виж какво ще ти каже.
Виж целия пост
# 2
Не можеш да бъдеш сигурна! съвет от мен - помисли, брой до десет, преди да правиш обобщения и да издаваш присъди!
прегърнати ли излязоха, целуваха ли се?
какво като е излязъл с жена?
Виж целия пост
# 3
И аз мисля, че трябва да говориш с него  Peace
Виж целия пост
# 4
На нея не казвай, но на него, ако сте наистина близки, можеш да му кажеш много неща  #Cussing out
Виж целия пост
# 5
А защо реши че са любовници?
Виж целия пост
# 6
Момичета разстоянието е не знам колко  - знаете новите кооперации как са ако решиш да плюеш олучваш съседите. Малко гадничко се изразих, но наистина съм бясна. Не се целуваха, но той я беше прегърнал по  интимно леко й калеше рамената и шията и нали знаете как лим личи, когато двама са правили нещо говориха си нещо Какво да говоря с него като треперя. че е той съм 200% сигурна, че е правил секс 90%.  Какво да му кажа аз знам къде ходиш и какво правиш.
Виж целия пост
# 7
Дори да ти е приятелка, не мисля че е редно да се намесваш.
Тя може вече и да знае? Wink
Тези неща са доста деликатни и външни хора нетрябва да се намесват - те никога, на никого не са правили добро.
Ако си моя приятелка бих те намразила за това.
Мъжът ми ако е решил да ми изневерява ,ще ми изневерява, ако е решил да ме напусне ще ме напусне и ако има нещо искам да го чуя от него не от приятели.
Но като се замисля май всичко опира до характер и взаимоотношения в семейството.
Моят съвет е не се меси. Wink
Виж целия пост
# 8
На нея никога няма да й кажа. Това не мога да й го причиня. Не съм подозира че толкова боли, като видиш как една илюзия ти се разбива на пух и прах. Просто той е типът мъж - нищо интересно и си е с жената. Нито се заглежда нито коментира нещо - абе темерут малко си пада. Леле така не съм палила от ученичка. Сега ще дебна всеки ден докато се уверя дали пак ще бъде с тази. Жива сапунка .
Виж целия пост
# 9
Само аз ли мисля, че трябва да й кажеш......Та ти си й най - добрата приятелка newsm78

Ако не й кажеш, значи имаш тайна спрямо нея, дори в някаква степен, премълчаването е лъжа....
Ако по - късно научи, нищо чудно да те обвини, че си знаела,а не си казвала.... ooooh!
Виж целия пост
# 10
ЕЕЕЕ, много ясно, че ще говориш с него и то точно така както описваш. Нали казваш, че сте близки....аз бих му казала всичко, което мисля. Имах и аз подобен случай и мисля, че постъпих правилно. И аз съм много емоционална и аз треперех докато говорех с него , ама не от нещо др., ами от бяс. Без малко да го набия кучия син, ама му се размина само с думи. Twisted Evil
Виж целия пост
# 11
Само аз ли мисля, че трябва да й кажеш......Та ти си й най - добрата приятелка newsm78 ...

И аз го мисля.
Ако мислиш, че тя би го приела негативно, тогава направи така, че тя да ги види сама, без да й казваш нищо.

Ако бях на нейно място, бих искала най-добрата ми приятелка да ми каже ...
Виж целия пост
# 12
Как бе Небесна да й кажа? То момичето и понятие си няма. Всеки ден се чуваме и си говорим всичко знаете как е при най-добрите приятелки. Как да й кажа че мъжът й я лъже. Не ми дава нито сърце нито сили ще намеря за такова нещо. Аз сега започнах да си мисля ако някой види моя мъж ами по-добре да не ми казва. То това е отврат. Та аз им бях шаферка на сватбата преди 19 години. Видях как износи бебето напих се като го роди. Ама това са ранните бракове ожениха се веднаха след училище и сега на господина му се приискало нещо различно. Не е истина, че може това да се случва.
Виж целия пост
# 13
А, и ад да кажа, че аз бих също й казала. Както всъщност направих в моя случаи. Плакахме и двете.
Виж целия пост
# 14
Според мен не трябва да и казваш, поне не още. Ако мъжа ти е по-близък с него , нека той говори с човека по мъжки, на теб едва ли ще каже нещо. Ако е само е..не не си струва да си развалят семейството. А ако разбере, че  е разкрит може и да се отдръпне от тази мацка. Човек като се замисли какво губи може и да му дойде мозъка на място.newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия