Нещо,удивително!

  • 3 461
  • 32
Днес ми се случи нещо невероятно за мен и бих искала да го споделя с вас.
Преди около два месеца си купих количка Pliko P3 на Peg Perego,след което разглеждайки аксесоарите към нея реших да купя сенник и допълнително поръчах и заплатих 55лв.Днес получих сенника,който е  Peace,рекламни материали и пощенски плик ,в който имаше 5лв. и бележка с която ме уведомяват,че тъй като са поръчали повече резервни части завода им е дал по-голяма отстъпка и затова ми връщат 5лв. от цената.
 #CrazyОбезумях,връщаха ми пари,а можеше да не го направят.Аз откъде можех да знам ,че сега са им дали по-голяма отстъпка.Замислих се в днешно време колко ли фирми биха го направили?Може би многооо малкооо.
Дай боже да бъдат повече търговците като "ВИТО ДЕ СИМОНЕ".  bouquet
Виж целия пост
# 1
Днес ми се случи нещо невероятно за мен и бих искала да го споделя с вас.
Преди около два месеца си купих количка Pliko P3 на Peg Perego,след което разглеждайки аксесоарите към нея реших да купя сенник и допълнително поръчах и заплатих 55лв.Днес получих сенника,който е  Peace,рекламни материали и пощенски плик ,в който имаше 5лв. и бележка с която ме уведомяват,че тъй като са поръчали повече резервни части завода им е дал по-голяма отстъпка и затова ми връщат 5лв. от цената.
 #CrazyОбезумях,връщаха ми пари,а можеше да не го направят.Аз откъде можех да знам ,че сега са им дали по-голяма отстъпка.Замислих се в днешно време колко ли фирми биха го направили?Може би многооо малкооо.
Дай боже да бъдат повече търговците като "ВИТО ДЕ СИМОНЕ".  bouquet
Ами браво за коректността им Peace
Виж целия пост
# 2
наистина удивително!!!в повечето случаи дори да има няма кой да ти каже  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Koнкуренцията вече е много голяма и е нормално да правят всичко възможно да те спечелят като клиент. Много се радвам че и тук в Бг нещата добиват нормален вид... ще става все по-хубаво.
Виж целия пост
# 4
Калинка, директно от вносителя Вито да Симоне ли поръча количката или от магазин?

Виж целия пост
# 5
Ей това е добра маркетингова стратегия!
ЗА  5 лв. каква реклама получи фирмата!
Виж целия пост
# 6
Ами най-после се сетиха търговците,че реклама и печалба се прави от доволни клиенти! Hug
Виж целия пост
# 7
Калинка, директно от вносителя Вито да Симоне ли поръча количката или от магазин?


Да,поръчах ги директно от Вито де Симоне.Спечелиха ме като клиент.
Виж целия пост
# 8
браво ,браво 5лв са си 5лева
Виж целия пост
# 9
Браво.
Виж целия пост
# 10
 Shocked Shocked Shockedза пръв път чувам такова нещо,не е за вярване!
Виж целия пост
# 11
 Аз мисля, че това е рекламен трик, и то доста добър.С/у 5 лв, които не са кой знае каква сума ето вижте колко хора научиха за въпросния вносител.А защо не ти върнаха 50 лв от Пликото?Дали е нямало и там някаква отстъпка.
 За мен това е подигравка-5лв!Като се има предвид колко струват количките и изобщо продуктите на Пег Перего.
Виж целия пост
# 12
Напълно, възможно е, да е рекламен трик, но жеста си е жест - БРАВО!
Виж целия пост
# 13
Аз мисля, че това е рекламен трик, и то доста добър.С/у 5 лв, които не са кой знае каква сума ето вижте колко хора научиха за въпросния вносител.А защо не ти върнаха 50 лв от Пликото?Дали е нямало и там някаква отстъпка.
 За мен това е подигравка-5лв!Като се има предвид колко струват количките и изобщо продуктите на Пег Перего.
Браво бе,от кога жестовете станаха подигравка.Тук не става въпрос за пари,дали са 5 ,2 или 10 лева.Въпроса е за коректното отношение.Колко магазини го правят?Още повече,че аз бях вече платила,т.е съгласила съм се за тази цена.
А форума за това е форум,за да можем да напишем за подобни коректни фирми,както и разбира се за некоректни търговци.
Но защо в България коректността трябва да е трик?Аз се радвам на подобни жестове и вярвам,че фирми като "Вито де Симоне" ще се появяват повече и повече.
Аз съм оптимист и въобще позитивен човек.А вие?
Виж целия пост
# 14
БРАВО  !
Едва ли Калинка като е получила 5 лв. обратно е имало  молба да го напише това в форума - сигурно не ! Тогава къде е трикът ?  В случая е важно да се оцени коректността и честността.  А продуктите на Пег Перего може да са скъпи , но качествени , все едно да се сравнява Трабант с Мерцедес .
 Надявам се наистина да има повече такива фирми !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия