Комбинирани бебешки колички

  • 6 313
  • 14
Мами, дайте препоръки за комбинирана бебешка количка.
От кои модели сте доволни?
Къде и как сте купували количките?

Виж целия пост
# 1
Лиске,дай малко пове4ко параметри  Grinning
За "градско каране" ли я искаШ ?
Аз комбинирана коли4ка не съм купувала,но зимната коли4ка и коШницата за кола ми бяха от една и съЩа марка и коШницата можеШе да се монтира на колелата на зимната коли4ка ( много ми беШе удобно Peace )
Ето за това става дума

    или това   

Аз ли4но съм много доволна от лятната коли4ка на Chicco ( те имат и комбинирани )

Ето ги

Ако искаШ хвърли едно о4енце тук (кликни върху разли4ните марки и Ще видиШ туй онуй  Wink )
Виж целия пост
# 2
Лиске, ти де бля, докато обсъждахме тази тема?
А прегледай сега, ама не си ли се сетила малко късничко да търсиш съвет за тая покупка?
Успех в начинанието!
Виж целия пост
# 3
Лиске,

ние купихме, след мноооооооооооооого дълго иzбиране, пробване, умуване  ooooh! , Hartan Racer Plus. Много сме доволни от иzбора си и силно я препоръ4вам.
От скромния ми опит мога да твърдя, 4е не бих купила коли4ка с предни колелца, които не се въртят, zаЩото при всяка маневра трябва да вдигнеШ 15кг коли4ка плюс 5кг бебе....4естито. Триколка съЩо не бих купувала, виждат ми се нестабилни.

Имай впредвид, 4е zа коли4ка се 4ака около 6 седмици  Rolling Eyes  освен ако купуваШ коли4ка, която я има в магаzина. Тъй като zимния коШ ве4е няма да ти потрябва дълго а комбинираните коли4ки не са евтини, можеШ да си вzемеШ една евтини4ка zимна коли4ка, някаква, zа теzи няколко месеца и после направо една хубава лятна. Комбинираните са много тежки и обемисти  Sad  НаШата не се събира в багажника на едната ни кола (Пежо 206), а другата е с бая голям багажник (Мерцедес Б класа) но пак е пълен като сложим коли4ката вътре. Та и ние със сигурност Ще си купим една лятна коли4ка като му дойде времето.....
Виж целия пост
# 4
при всяка маневра трябва да вдигнеШ 15кг коли4ка плюс 5кг бебе....4естито. Триколка съЩо не бих купувала, виждат ми се нестабилни.


абе не съм много съгласна. по твоята логика количката ми тежи 20 кила и 2х8 zначи 36 кила при моите 49 мислиш ли, че е въzможно  #Crazy да не говорим, че кошницата винаги ми е пълна с покупки  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Моята беше Хартан и горещо ти препоръчвам  марката, защото е много стабилна. Вече имат по-нови модели с въртящи се предни колела, което със сигурност е много по-удобно. Тук всички са луднали по Буга Бу, но на мен ми се струва, че не е особено удобна за бебето.
Като си избираш количка прецени дали ти трябва стабилна за всякакъв терен или предпочиташ да се сгъва лесно и да заема малко място, защото пътуваш много с кола. Естествено стабилните са и малко по-тежки, но не съм съгласна, че трябва да вдигаш цялата количка при маневри, има си техника. Имай предвид, че тези с малките колела не стават за снежно време и неасфалтиран терен.
Виж целия пост
# 6
Лиске, ти де бля, докато обсъждахме тази тема?
А прегледай сега, ама не си ли се сетила малко късничко да търсиш съвет за тая покупка?
Успех в начинанието!

aaaaa, ne ja prospah taja tema, ama neshto ne sum dovolna i zatova ja osvejavam.
gledam obache, trajkate si.
dadoha ni kolichka, ama se izpotroshi, a njamam vreme za obikaljane. ta zatovaaaaaaa
Виж целия пост
# 7
Лиске я раздуй каква марка е коли4ката дето се е с4упила  newsm78 От коя марка не си доволна ?
Виж целия пост
# 8
при всяка маневра трябва да вдигнеШ 15кг коли4ка плюс 5кг бебе....4естито. Триколка съЩо не бих купувала, виждат ми се нестабилни.


абе не съм много съгласна. по твоята логика количката ми тежи 20 кила и 2х8 zначи 36 кила при моите 49 мислиш ли, че е въzможно  #Crazy да не говорим, че кошницата винаги ми е пълна с покупки  Rolling Eyes

Ами добре де, колко ти тежи коли4ката с бебетата?
Виж целия пост
# 9
ами колкото съм написала, но ти не ги вдигаш теzи килограми, вдига се само един край на количката все пак и не се носи, не zнам ти дали си полzвала такава или само така предполагаш.
мен триколките не ме кефят, както и теzи предни въртящи се колелета, трудно се качват на тротоарите. zа протокола имам 3 колички  Wink
Виж целия пост
# 10
ами колкото съм написала, но ти не ги вдигаш теzи килограми, вдига се само един край на количката все пак и не се носи, не zнам ти дали си полzвала такава или само така предполагаш.
мен триколките не ме кефят, както и теzи предни въртящи се колелета, трудно се качват на тротоарите. zа протокола имам 3 колички  Wink

Ясно, 4е не се вдига цялата коли4ка, но на мен ми е тежи4ко а само я вдигам при ка4ването на тротоари. А колелетата се фиксират, та ка4ването не е проблем от таzи гледна то4ка  Wink  Шапка ти свалям zа това, как се справяШ с голяма коли4ка с 2 бебета  Peace
Виж целия пост
# 11
Tatjana ако нямаш иzбор ще се справяш и ти  Hug
не zнам не са ми удобни и много твърдо воzят. моята количка с неподвижните колела има пружинки и воzи страшно меко, като лодка е. вся неравност по пътя се превръща в меко подрусване zа бебетата, те са и причина zа лесното и бърzо zаспиване на бебки  Wink
 
Виж целия пост
# 12
Аз карам Graco наследена, не знам колко са популярни в Европа, но тук това е стандарта. Честно казано, не съм много доволна - много е тежка и обемиста, коланите са безполезни, защото са закрепени на място, където, ако вържеш малко бебе, ще се изхлузи, може би за голямо дете са ОК. Вози горе-долу добре, защото е с големи колела. Аз я ползвам винаги със стола за кола, за която цел няма нужда от количка, а по-скоро само база за стола, ето такава:

http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/B00008XL2W/qid=114 … glance&s=baby

В общи линии като стане време да минаваме на по-голям стол за колата (след като станем 10 кила), такъв, който няма да може да се закрепва на количка, ще си купувам Peg Perego Pliko. Това, и Bugaboo, установи моето проучване, са най-добрите. Но Bugaboo - то е също толкова тежко, иначе за вид, е супер. А да не говорим колко пари струва- не мога да ги прежаля.

На мен засега тромавата количка ми стои в багажника на колата (и го запълва, а той е доста просторно комби), но като дойде свекърва ми през есента, ще трябва да я носи нагоре-надолу по стълбите. Ще гледам да я улесня жената.  Laughing

Успех в избора!
Виж целия пост
# 13
Аз все повече се убеждавам, че нашата ще е Chicco Cortina, ето я и на снимка по-долу. Има и други, които харесвам, но да се плати повече от $250-300 за количка, която ще се ползва има няма 7-8 месеца просто не ми се вижда разумно. Тази изглежда симпатично, има хубави екстри (без да е лукс) и има висок рейтинг за safety, така че явно това ще е нашият избор.


В общи линии като стане време да минаваме на по-голям стол за колата (след като станем 10 кила), такъв, който няма да може да се закрепва на количка, ще си купувам Peg Perego Pliko. Това, и Bugaboo, установи моето проучване, са най-добрите. Но Bugaboo - то е също толкова тежко, иначе за вид, е супер. А да не говорим колко пари струва- не мога да ги прежаля.


burka, знаеш ли, че и Таргет са пуснали по-евтина версия на Bugaboo, на Fisher Price е и не изглежда лошо, плюс че е "само" $250- това сравнено с Bugaboo си е направо без пари  Wink Аз ако ставаше за новородено, веднага бих се хвърлила, ама просто не виждам как ще се сложи столче за кола в това модерно творение  Laughing:
 

Виж целия пост
# 14
Мерси - отивам да гледам количката!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия