Спасов ден

  • 6 001
  • 8
Утре е голям християнски празник - Спасов ден.
Въпроса ми е какво се прави на Спасов ден, какви са обичаите?
Като малка смътно си спомням,че баба ми ме караше да пренощувам на този ден на открито.
Виж целия пост
# 1
" Те ти булка, Спасовден! "  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Само този лаф знам Laughing, сори за спама Party
Виж целия пост
# 2
" Те ти булка, Спасовден! "  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Само този лаф знам Laughing, сори за спама Party

...който несъмнено се връзва с преспиването на открито, не мислиш ли...като си спомян горе-долу какво значеше  Laughing
Виж целия пост
# 3
Спасов ден или още Възнесение Господне е последния от седемте четвъртъка след Великден.

Информация ТУК и ТУК
Виж целия пост
# 4
И майка ми е именичка Grinning
Виж целия пост
# 5
Аз празнувам на Спасов ден Simple Smile Ходя на църква задължително, изхвърлям миналогодишното червено яйце в реката и посрещам гости. Тъй като имам много готин шеф- утре съм освободена от работа и ще празнувам на спокойствие!
Черпя всички ви с !!!
Виж целия пост
# 6
" Те ти булка, Спасовден! "  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Само този лаф знам Laughing, сори за спама Party
И аз това се сетих като видях заглавието на темата Mr. Green
Виж целия пост
# 7
И аз ще празнувам - имам си именик и ще му е първи ден на ясла!
Двоен празник дано да бъде!
Виж целия пост
# 8


СПАСОВА НОЩ
По повод на народните обичаи беше намерено научно обяснение за Спасовден като еманация на истинската роля на пролетния секс за самочувствието на употребяващите разнообразни практики и сношения в извънсемеен контекст, но без да се засяга така наречената семейна чест. Преобразуването на чувствените енергии може да доведе и до самостоятелно /несподелено/ преживяване на оргазмичното. заради пародийната недействителност на другия. Всъщност всичко може да се окаже само сън в предлятна нощ или “Те ти булка СПАСОВА НОЩ”. Спасовден е после.  Flutter Flutter

Момите и жените, които според обичая спяли на открито в нощта срещу Спасовден често зачевали в тази нощ Twisted Evil Мълвата гласи, че навремето овчарите влизали в ролята на "добрия дух" и дарявали бездетните жени с рожби! Twisted Evil В наши дни се приема, че  - образно казано - на Спасов ден "дами канят"  Mr. Green Така че уважаеми омъжени дами сега е момента съвсем легитимно да кривнете по чуждо Crazy Нямали право да ви отказват, разправя мълвата Flutter Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия