Даите съвет

  • 1 387
  • 34
Искам да си боядисам косата, но четох че било вредно. Не знам обаче дали това се отнася само за боя за коса. Аз искам да използвам балсам оцветител. Някоя от вас да си е боядисвала косата докато е била бременна и с какво?
Виж целия пост
# 1
Кой ти каза, че е вредно? Гинеколога ти?
Виж целия пост
# 2
Прочетох го в един американски сайт.
Виж целия пост
# 3
Консултирай се с лекаря си, аз такова твърдение до сега съм чула само от бабите  Peace
Виж целия пост
# 4
В 7-я месец си правих кичури, не забелязах да има някакво отражение, освен, че изглеждах и се чувствах много добре  Peace
Не виждам проблем newsm78
Виж целия пост
# 5
В Германия лекарите те предупреждават, че е вредно. Може да се правят кичури, тъй като боята няма контакт с кожата на главата.
Виж целия пост
# 6
В 7-я месец си правих кичури, не забелязах да има някакво отражение, освен, че изглеждах и се чувствах много добре  Peace
Не виждам проблем newsm78
През цялата бременност съм си правила кичури Peace
Виж целия пост
# 7
През цялата си бременност се боядисвах с боя и то амонячна - няма никакъв проблем  Hug
А това което са ти казали са "градски легенди"  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Няма проблем Simple Smile
Виж целия пост
# 9
През цялата си бременност се боядисвах с боя и то амонячна - няма никакъв проблем  Hug
А това което са ти казали са "градски легенди"  Mr. Green
Peace
Виж целия пост
# 10
по принцип не е доказана вредата от боята. друг е въпросът дали ще издържиш миризмата от боята. чувала съм, че при бременните може и да не се хване боята. аз се боядисах в 3-я месец и ефекта беше както преди това. пробвай
Виж целия пост
# 11
И аз съм чела, че е вредно..........
Виж целия пост
# 12
 newsm10
В 7-я месец си правих кичури, не забелязах да има някакво отражение, освен, че изглеждах и се чувствах много добре  Peace
Не виждам проблем newsm78
През цялата бременност съм си правила кичури Peace
Виж целия пост
# 13
боядисвах се през цялата бременност и нямах никакви проблеми
Виж целия пост
# 14
Правих си кичури в 3-ти и в 6-ти месец с блондор.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия