Aketo e kato plastelin,pomagaite

  • 734
  • 4
Ivonichka zapochna da aka kato plastelin ot 1 sedmica.Davam razhlabitelno piure(sliva,krusha) no ne se promenq.Molq vi otgovorete mi zashtoto zapochvam da se pritesnqvam.A cveta na akito e kafenikav.Predvaritelno blagodarq
Виж целия пост
# 1
  Не пишеш възрастта на бебето. С въвеждането на твърдата храна и приятната консистенция и мирис на бебешките аки, за съжаление, подлежи на промяна Wink  Трудно ли се изхожда бебето? "Като пластелин" - т.е. аките не са твърди, а само по-гъсти,нали? Ако бебето е спокойно, не виждам нищо притеснително,тази промяна си е съвсем нормална. Пробвай да кърмиш честичко,според мен детето не е запечено. Освен слива  и круша, може да даваш и тиква,тиквичка,череша  и овесени ядки (последните, ако сте на възраст минимум 6 месеца и нямате фамилна обремененост с алергии,в противен случай изчакай).
Виж целия пост
# 2
И според мен няма никакъв проблем с акото и нашето е такова от както се захранихме със зеленчукови пюрета.Не се притеснявай нормално е да се промени Peace
Виж целия пост
# 3
и ние бяхме така- дори и сега на моменти ни е такова, аз го разхлабвам с круша и слива, ама напоследък не е фен на сливата. но при нас беше така на пластелин поне месец - не съм се притеснявала - нали си ака......
Виж целия пост
# 4
mima21 какво си давала на детенцето преди това и колко е голямо?
При нас акито беше като пластелин само когато им бях дала зеленч. пюре с грах.След даването на круша работата се оправи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия