кога е нормално да седне бебчо

  • 1 139
  • 36
Искам да ви попитам знаете ли кога е нормално да седне бебче-момченце.Моята кака беше точно на 5 месеца, когато се израви и седна за първи път.Но една съседка лекарка ми каза ,че за момченце е рано да се седне на тази възраст.
Виж целия пост
# 1
Глупости рано. Няма значение момче или момиче всяко дете си е индивидуално. Вярно, е че момчетата се развиват по-бавно, но никога незнаеш дали твоето няма да е от по-бързите  Wink. Всичко правят когато са готови и когато решат разбира се  Laughing нали са с харектер.
Виж целия пост
# 2
Когато го направи само
Виж целия пост
# 3
Когато го направи само
Peace
Гери седна в 5-я месец.
Виж целия пост
# 4
Няма рано или късно,когато си реши бебко тогава е нормално.
Виж целия пост
# 5
Когато го направи само
  newsm10
Виж целия пост
# 6
когато е готово да го направи и не изпитва дискомфорт от това си действие.
Виж целия пост
# 7
Няма рано или късно,когато си реши бебко тогава е нормално.

И аз така мосля Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Ортопедът каза преди 6-ти навършен месец да не позволяваме сядане.
Това е мнението на специалистите, дали ще ги слушаш- ти си решаваш ...
Виж целия пост
# 9
моето дете  започна да седи стабилно на 9 месеца,след като се научи сам да се изправя .не съм го карала насила да седи-когато сам си реши-тогава
Виж целия пост
# 10
Преди 6-ти навършен месец не бива да се оставя да сяда.

А иначе моето кара десети месец и още не може сам да седи  Grinning
Виж целия пост
# 11
ох и на нас това сега ни е проблема.педито каза че трябва да сме на  6 месеца за да сяда,а ние сме почти на толкова.а милата толкова иска да седне.вечно вири главата даже и като лежи по гръб се надига.вече се чудя дали да я слагам седнала та поне да миряса или ще получи мускулна треска на вратлето Laughing
Виж целия пост
# 12
6-7 м
Виж целия пост
# 13
И аз мисля, че когато детето само реши, че е готово. Дияна на 5м седеше полуизправена в количката. Хубаво седна едва след 7мия месец.
Виж целия пост
# 14
Ортопедът каза преди 6-ти навършен месец да не позволяваме сядане.
Това е мнението на специалистите, дали ще ги слушаш- ти си решаваш ...
Peace
Моята бебка вече обича да е седнала, но това става само в скута ми, където я придържам и тежестта не пада върху нея.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия