до колко време се маже бебето с зехтин

  • 2 561
  • 37
 newsm78
Виж целия пост
# 1
В топлината мазах месец и не ни понасяше. Смених с хидратантно мляко. Ако ти харесва резултата - мажи си.
Виж целия пост
# 2
Не съм мазала със зехтин. Използвах в нач. олио на Бюбхен, сега на Евент. Доволна съм и от двата продукта.
В горещините е по-добре с някакво мляко, но иначе кожата на бебе се омазнява някъде до годинката.  Peace
Виж целия пост
# 3
Никога не съм мазала със зехтин. И до сега ползвам бебешко олио на Bubchen.
Виж целия пост
# 4
Мазах със зехтин около месец.После започнах с бебешко мляко на Бюбхен.
Виж целия пост
# 5
Аз с нищо не съм мазала. Лятно бебе сме и ми се струваше, че допълнително ще я загрявам така, ако мажа. Пък и кожата ни не беше суха.
Виж целия пост
# 6
До 5-ти месец мазах със зехтин и после купих тоалетно вляко на Бюбхен. Нямала съм проблеми до сега.
Виж целия пост
# 7
И до сега го мажеме със зехтин, ако покашля или киха. Иначе всеки ден зимата го мажехме.
Редуваме го с масажното масло на Клоран
Виж целия пост
# 8
Аз мазах зъс зехтин около месец и половина но като започна да става топло взех тоалетното мляко на мустела.
Виж целия пост
# 9
Никога не съм я мазала с мас или зехтин, но до годинката си изпалзвах олио на Бюбхен, а след това - мляко - също на Бюбхен Peace
Виж целия пост
# 10
Не съм мазала със зехтин. От първия ден у дома мажа с Мустела - хидратиращо мляко.
Виж целия пост
# 11
никога не сме мазали с мазни неща. използваме млякото на мустела. нашето педи казва, че олиото не позволява на кожата да диша. звучи ми правдоподобно.
Виж целия пост
# 12
Аз и до сега я мажа със зехтин ,но съм я мазала и с козметиката Sebamed.
Виж целия пост
# 13
Продължавам да я мажа със зехтин! До сега все с това съм я мазала, но в последно време и аз се замислям за млякото на Мустела!
Виж целия пост
# 14
Аз все още мажа под памперса...........така си мисля, че няма съвсем директен допир до кожата, защото тези памперси смърдят много гадно ....пък и предпазва да не се подсече от урината...........
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия