Търся чекракчия в София

  • 5 698
  • 23
Пускам я тук темата, защото четат повече хора.
Трябва ми за баба ми
Виж целия пост
# 1
А това търсеното какво е?! Thinking
Виж целия пост
# 2
който намества стави
Виж целия пост
# 3
Аха, аз ходя при ортопед. Затова не го знам това чудо какво е.
Виж целия пост
# 4
Не се занимавай с чекръкчии, могат да направят добро, но могат да направят и големи поразии. Отиди на ортопед, невролог, да назначат физиотерапия, нагревки-да има обучени медицински кадри, които да следят  Peace
Виж целия пост
# 5
Не се занимавай с чекръкчии, могат да направят добро, но могат да направят и големи поразии. Отиди на ортопед, невролог, да назначат физиотерапия, нагревки-да има обучени медицински кадри, които да следят  Peace

И аз мисля така ,ноако все пак сте твърдо решени да отидете знам за една на стадион Славия във фитнеса - този който е в самия стадион ,не Славия спортекс.Казва се Еми Теодосиева.Моя приятелка ходи от какато я познавам/8год/ при нея и казва ,че никой не и помага така тя има и дископатия.
Казвали са ми и за някакъв мъж който работи в поликлиниката в студенски град- мед.сестрата на моя зъболекар ходи при него и тя от доста време.
Виж целия пост
# 6
моля те ми дай някакъв телефон
Баба ми не сика да ходи на лекар. иска си жената чекрачкия
Виж целия пост
# 7
Ще  звъна да проуча за телефоните ,но чак довечера ще стане това
Виж целия пост
# 8
мерси много   bouquet
Виж целия пост
# 9
Пускам я тук темата, защото четат повече хора.
Трябва ми за баба ми
Обясних ти се и полудя! влез в здравен справочник - дала съм тема за иглотерапевт - ЛЕКАР!!! който определено върши работа и дава гаранция! стига моля те - магьосници, чекръкчии и прочие!
Виж целия пост
# 10
Намери и на жената добър мануален терапевт. Като чуя за чекръкчия настръхвам...
Виж целия пост
# 11
Намери и на жената добър мануален терапевт. Като чуя за чекръкчия настръхвам...

И аз така "пеех" на баща ми, ама той си знаеше неговото, докато един много хвален чекръкчия не го доведе почти до инвалидност (беше му пукнал прешлен, разместил друг и т.н.) и (ако не го бяха оперирали по спешност) до няколко часа е щял да остане жив труп.
Пък и не е толкова възрастен. Културен и образован човек е, ама нейсе.
Виж целия пост
# 12
Една приятелка на майка ми с дископатия, след като я намествал чекракчия не можа да стане от леглото 3 месеца. И адски съжаляваше след това, че се е решила на тази стъпка.
Виж целия пост
# 13
Леле момичетаа, изобщо не съм си помисляла, че може да е опасно.  Shocked
Мъжът ми ходи почти всеки месец при един в Тетевен, да му намества я кръста, я задника. Има ефект, но за определено време. Направо ще му забраня да ходи вече...
Виж целия пост
# 14
Eрика - ти сериозно ли? Баща ми беше отишъл тайно от нас - резултатът - напълно неподвижен! стоя така няколко месеца. лекар го оправи!
аз имам проблеми с гръбнака - доста жестоки! от декември до сега нямам никакви болки - просто ходих на иглотерапевт - ЛЕКАР! и така...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия