Водна аеробика - къде в София

  • 2 841
  • 16
Прочетох една статия за :аква-пилатес", "аква-бо" и т.н. варианти на водна аеробика и много се ентусиазирах  Sunglasses
Само, че в статията не се споменаваше къде може да се спортува такова нещо, порових в нета и открих нещо подобно, ама само за бременни  Thinking
Та кажете момичета, някой знае ли къде в София мога да ходя на нещо подобно?

Само да добавя, че в статията се споменаваше нещо за някакъв "спортно-възтановителен център в клиниката на д-р Мазнейкова", ама не открих адрес на клиниката или нещо подобно, а и не знам как се казва тази прословута клиника....
Виж целия пост
# 1
в хотел "Амбасадор "има водна аеробика.
Виж целия пост
# 2
Ето я прословутата клиника Grinning

тук съм писала
Виж целия пост
# 3
в хотел "Амбасадор "има водна аеробика.
И аз щях да напиша това. Но не съм ходила, а ме интересува. Има ли отзиви за там?
Виж целия пост
# 4
На спартак има. Не знам обаче , към кого се води към Грета спорт или към спарта...
Виж целия пост
# 5
в хотел "Амбасадор "има водна аеробика.
И аз щях да напиша това. Но не съм ходила, а ме интересува. Има ли отзиви за там?

Ами една позната ходи там вече една година.Много й допада,а резултатите са на лице.Беше закръгленка,сега е слаба и стегната..
Виж целия пост
# 6
и в Грийнвил има (зад тенис -комплекса на Малееви)
инструктора е много готин и е сташно весело ( и полезно) Peace
Виж целия пост
# 7
а може ли да кажете кога са часовете?
Виж целия пост
# 8
А не се ли притеснявате от разни зарази? Мен много ме е шубе от бели течения и гадости Embarassed
Иначе звучи много хубаво Peace
Виж целия пост
# 9
Боши=Моши, благодаря за подробния линк  Hug

и в Грийнвил има (зад тенис -комплекса на Малееви)
инструктора е много готин и е сташно весело ( и полезно) Peace
Това ми е най-удобно за ходене, може ли да ми кажеш нещо по-подпобно - как са часовете, колко струва или ако имат сайт да разгледам?
Виж целия пост
# 10
има часове и сутрин и вечер,но трябва да провериш кога точно- greenville fitness club and spa-
еднократно посещение - 7 лв
карта за десет посещения 63 лв

тел е 819 17 17
Виж целия пост
# 11
има часове и сутрин и вечер,но трябва да провериш кога точно- greenville fitness club and spa-
еднократно посещение - 7 лв
карта за десет посещения 63 лв

тел е 819 17 17

Аквафитнес има всеки ден от 11.00 часа и в понеделник, сряда и петък от 19.00. Хубавото е, че може да се провежда и в друго удобно за Вас време, ако се сформира група от поне 3 мацки. Работят от 7.30 сутринта. Момичето, което ми даде информацията по телефона беше много любезно.
Виж целия пост
# 12
Благодаря момичета, ходих в неделя от 16.30 в Грийнвил - голям кеф! Само дето не съм много смела във водата, та се наложи да ми дадът пояс  Embarassed Много ми хареса, пак ще отида!

Вече имат и още часове, така ми казаха, освен изброените от Мима999 имат и вторник и четвъртък от 18ч., и този, на който ходих аз - в неделя от 16.30!

Единствената ми забележка е, че има плуващи си в басейна, странични посетители - вероятно гости на хотела, но все пак...не трябва да ги пускат, докато има часове по аеробика, басейна е малък и не е някак удобно аз лично изритах няколко пъти един чичко, не нарочно, разбира се
Виж целия пост
# 13
Зарибихте ме с този Аквафитнес Laughing Този спорт изглежда доста приятен Grinning
Някой има ли инфо за Варна, къде?
Виж целия пост
# 14
Ами тия дето немогат да плуват сигурно неможе и да ходят?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия