"парафинови"процедури за топене на мазнините по талията и ханша

  • 1 762
  • 7
днес по телевизията гледах интервю с някаква явно много популярна в БГ диетоложка Виржиния Георгиева та тя спомена за някакви парафинови процедури които топели мазнините по коремната стена и ханша за отрицателно време.,имала пациент/ка която за 15 загубила 12см от талията.това ми звучи много приятно и се чудя дали някоя от вас мами е пробвала и как е и къде го правят тва чудо че лято идва??? newsm78
Виж целия пост
# 1
Да,имат ефект тези процедури,но са доста скъпи.30-50 лв за една процедура-зависи от кой град си.Естествено в София е най-скъпо.Процедурите не са за всеки обаче-противопоказни са за хора с високо кръвно,разширени вени,сърцебиене и непоносимост към жега.
Аз третирам дупето и целите крака-намазват тези зона с една ампула,коята дренира лимфата и спомага за по добро възприемане на съставките на зелената кал.После ме мажат ме с една зелена смес-кал,водорасли и парафин.Обвиват ме с опаковъчно фолио-прозрачното.Завиват ме с термо-одеало /сауна одеало/ и така се стой 40-50 мин.Предизвиква се обилно изпотяване.След това се махат зелената кал и се прави лек масаж на третираните части.
За да има желания ефект се правят 15 процедури през един ден.
Наистина се намаляват сантиметри от обиколката,но чак 12 см както е казала Виржиния Георгиева -нееее.Да кажем,че 6-7 см е реално и все пак си е индивидуално.Ако нямаш много за сваляне,ще загубиш по-малко сантиметри.
Ако се навиеш да си правиш такива процедури,те съветвам да наблегнеш след това на поддръжката,защото сантиметрите лесно се връщат,ако се отпусне човек.Може да правиш един път в седмицата целутрон или антицелулитен масаж.
Ако парафиновата терапия е противопоказна се прави крио терапия-същото само,че не се постига  с жега ,а със студ.
Виж целия пост
# 2
 ООО Благодаря ти много за подробното обяснение точно това имах предвид,.ще разпитам моята козметичка и искам да пробвам че след раждането корема ми е просто отпуснат и никакви коремни преси не могат да ме върнат на изходно положение.а и колкото и да е скъпо все пак тук е по-евтино от където и да било в чужбина.
Е супер...значи ти си доволана...браво и мерси много за инфото.
Виж целия пост
# 3
Нямам какво още да добавя, освен че и аз съм доволна от парафиновата терапия /нарича се още парафанго/. Резултат в см имах още след първата процедура. След серията от парафинови процедури, направих и една серия / минимум 5/ крио терапии. Криото е по-скоро за стягане, докато парафиновите терапии са за оформяне на сиуета. Парафиновите процедури е най-добре да се  правят през ден, докато крио-то може да се прави всеки ден. Поддръжката след това е задължителна, като може да се комбинира и с отделни масажи.
Виж целия пост
# 4
Нямам какво още да добавя, освен че и аз съм доволна от парафиновата терапия /нарича се още парафанго/. Резултат в см имах още след първата процедура. След серията от парафинови процедури, направих и една серия / минимум 5/ крио терапии. Криото е по-скоро за стягане, докато парафиновите терапии са за оформяне на сиуета. Парафиновите процедури е най-добре да се  правят през ден, докато крио-то може да се прави всеки ден. Поддръжката след това е задължителна, като може да се комбинира и с отделни масажи.

А къде ги прави тези парафинови и крио процедури?
Виж целия пост
# 5

А къде ги прави тези парафинови и крио процедури?
Може да провериш в google-a за парафанго и ще намериш със сигурност салони в Сф, които го предлагат.
Виж целия пост
# 6
az si pravq parafango v qlta-podleza na sofiiskiq universitet i sum super dovolna!cenata na edna procedura e 30 leva a rezultatite sa nalice naistina oshte sled purvata.masajista,koito se kazva emo kaza 4e e hubavo da sa prez den.osven,ako ne iska6 da otslbav6 skorostno koeto ne se preporu4va.priqtno topene na mazninki
Виж целия пост
# 7
Една приятелка ми се беше похвалила, че е отслабнала с такива процедури, ще я питам за повече инфо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия