До кога се дават капки против колики????

  • 4 368
  • 16
Здравейте, интересува ме как се разбира, че БЕБЧЕТО вече няма колики и може да се спрат капките против тях?А, може би трябва да ги спра за един, два дена за да видя дали още го тормозят?Незнам, чакам мнения!!!!!! Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Според мен ако смяташ, че не го боли детето вече ги спирай капките. То ще си покаже ако има нужда да ги даваш пак
Виж целия пост
# 2
Според мен ако смяташ, че не го боли детето вече ги спирай капките. То ще си покаже ако има нужда да ги даваш пак
Peace
Виж целия пост
# 3
И аз се чудих кога да ги спирам newsm78
Виж целия пост
# 4
Лично за Саб Симплекса,както и другите които съдържат Симетикон не води до пристрастяване и не се задържа(натрупва)в организма и могат да се дават неограничено време.Аз мисля поне до към 4 месец да ги давам,нищо,че нямаме колики.Друг е вече финансовия въпрос,защото едни 6 лева не са излишни.
Виж целия пост
# 5
щом мислиш ,че няма колики ги спирай ,няма смисъл да ги даваш! Peace
Виж целия пост
# 6
Здравейте, интересува ме как се разбира, че БЕБЧЕТО вече няма колики и може да се спрат капките против тях?А, може би трябва да ги спра за един, два дена за да видя дали още го тормозят?Незнам, чакам мнения!!!!!! Simple Smile

Ти сама си си отговорила: "да ги спра за един, два дена за да видя дали още го тормозят".
Виж целия пост
# 7
Крис имаше колики до 2 седмици, после спряха и аз спрях капките.

Като стана на 6 седмици изведнъж пак взеха да се появяват от време на време и пак ги давам.
Виж целия пост
# 8
Разбираш, че бебето няма колики, когато спре да плаче безпричинно - а то се разбира, повярвай ми. И ги спираш капките.
Виж целия пост
# 9
Докато спрат коликите окончателно.
Виж целия пост
# 10
Разбираш, че бебето няма колики, когато спре да плаче безпричинно - а то се разбира, повярвай ми. И ги спираш капките.
Виж целия пост
# 11
и аз се 4удя докога ли ще продължат коликите? newsm78
Виж целия пост
# 12
и аз се 4удя докога ли ще продължат коликите? newsm78
При всяко бебе е индивидуално.
Здравейте, интересува ме как се разбира, че БЕБЧЕТО вече няма колики и може да се спрат капките против тях?А, може би трябва да ги спра за един, два дена за да видя дали още го тормозят?Незнам, чакам мнения!!!!!! Simple Smile
Разбираш, че бебето няма колики, когато спре да плаче безпричинно - а то се разбира, повярвай ми. И ги спираш капките.
Наблюдавай и  дали коремчето е твърдо.
Виж целия пост
# 13
Спри за ден-два и то само бебоче ще си покаже, ако не се превива и не реве значи вече нямате !
Виж целия пост
# 14
Спри за ден-два и то само бебоче ще си покаже, ако не се превива и не реве значи вече нямате !
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия