има ли смисъл да си купувамтест?

  • 4 356
  • 45
здравейте, момичета.

двоумя се дали да си купувам тест за бременност и, моля ви, ако някоя от вас може да помогне - да го направи. предварително благодраря.

миналата седмица отново ми установиха уголемена щитовидна жлеза, но този път ми изписаха и хапчета "L-thyroxin" и ме предупредиха, че от тях се разбърква цикъла и хормоните и шанса да забременея е минимален. пия ги вече 6 дни. но между временно имам странни симптоми - опъва  ми ниско долу, зърната са му ужасно чувствителни и ми спи постоянно. по принцип цикъла ми идва на 25-26 ден, а днес е 28мия... посъветвайте ме - да си взимам ли тест и да се надявам или просто хапчетата са започнали много бързо да действат и това са предменструални симптоми?  Thinking
Виж целия пост
# 1
Ако седиш и се чудиш, надали ще стигнеш до смислено решение, както и ние тук Laughing
Един тест струва 3 лв, така че лесно можеш да си решиш проблема. Нищо не ти коства да направиш, и да е отрицателен, поне ще знаеш че причината е в хапчетата.
Пожелавам ти успех, пиши какво е станало  bouquet
Виж целия пост
# 2
благодаря ти!

не исках да купувам тест, за да не се надявам напразно... но може би си права - ще се наложи
Виж целия пост
# 3
Не знам обаче дали тези хапчета са противопоказни при бременност...я погледни листовката за всеки случай.
Виж целия пост
# 4
Не се чуди,а направо си вземи един тест. Peace
Виж целия пост
# 5
Не знам обаче дали тези хапчета са противопоказни при бременност...я погледни листовката за всеки случай.

от Л-тироксин нито се разбъркват хормоните, нито са противопоказни при бременност!
напротив - ако има проблем с щитовидната жлеза, той може да е причина за незабременяване и неизносване. тогава, с прием на Л-тироксин този проблем се преодолява успешно.

не знам кой е казал на питащата тая глупост...
Виж целия пост
# 6
Хм...явно някой кадърен лекар Confused
Виж целия пост
# 7
благодаря ви много, момичета

днес отивам за тест!

успех на всички, които чакат двете лентички
Виж целия пост
# 8
направих си тест... отрицателен Sad Sad Sad
Виж целия пост
# 9
направих си тест... отрицателен Sad Sad Sad
Cry
Може овулацията да е била по-късно и да е рано още за тест.
Виж целия пост
# 10
благодаря ти, denis_d. ако не дойде лелката до няколко дни ще направя втори...може да се окажеш права
Виж целия пост
# 11
Аси®,и аз съм в същото положение като теб... Crazy и съм на ръба на "нервна" криза от незнание...
Трябваше да ми дойде на 26ти Май,най-късно на 1-2 Юни,но няма и следа от цикъл! newsm78.Гърдите ме болят,усещам тежест в слабините/не болка/,имаше 1-2 дена в които имах 4уството,4е танк е минал през мен + 4есто гадене...
Разбира се,веднага си направих тест-беше отрицателен.Днес реших,4е няма да е лошо пак да пробвам с тест ...ми отново е отрицателен! Cry
Моя приятелка ми вметна,4е ако имам някакво те4ение /от след вероятната дата за менструацията/,напълно е възможно да съм бременна,но да е още рано за тест???
Виж целия пост
# 12
Здравейте момичета.Може би наистина е рано за тест.И аз правих доста тестове и всички бяха отрицателни,а сега до мен спи моето четиримесечно ангелче.Но да уточня,че аз започвах доста рано с тестовете от нетърпение-при един,два дни закъснение.Успех на всички ви!
Виж целия пост
# 13
pepeliashka, твоят отговор малко ме успокои - благодаря ти. в съботата най-накрая лелката дойде SadSadSad но е странно - нито нещо ме боли (освен зърната), за сметка на това ми се гади ужасно...а и течението е някак слабо и светло...дано не си внушавам. ако не спре да ми се повдига - мисля утре сутринта да направя още един тест - може denis_d да е права и наистина овулацията да ми е била по-късно.
стискам ти палци твоят тест да е положителен
Виж целия пост
# 14
... но е странно - нито нещо ме боли (освен зърната), за сметка на това ми се гади ужасно...а и течението е някак слабо и светло...

така бях аз с първата бременност...цветна... Wink Embarassed..стискам палци да е положителен теста! Аз правих в4ера пак тест-  EFN...нито цикъл,нито бременност...а гърдите ми "тежат"... Shocked Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия