Мухлясахме!!!!!

  • 1 841
  • 37
Писна ми вече!  #Cussing out
Това климат ли е, какво е!   smile3511
На 1 юни се наложи да пусна парното, newsm61 да извадя зимните якета пак  smile3514, а гумените ботуши не съм ги прибирала въобще.
Костите ми замръзнаха cold cold cold, сякаш сме в някоя скандинавска страна. Небето мрачно, температурите малко над нулата и на косъм се разминаваме със снега.  Не спира да валиииииииииии! Wear Umbrella Wear Umbrella Wear Umbrella
Отврат!   Sick Sick Sick

Къде си лятоооооооооооо! Чакаме тееееееееееее! newsm53
Виж целия пост
# 1
Абе сигурно някои ще ме "скастрят", но нали си направихте свой форум където да си споделяте мнения все интелигентни и платежоспообни newsm78Ние също чакаме лятото, имаме си мъхъл, ама си мълчим Wink
Виж целия пост
# 2
Какъв ти е проблема? newsm78
Виж целия пост
# 3
Според мен проблема е трета степен на недоклащане по Лиска...
Виж целия пост
# 4
Бре, докога с това заяждане???? newsm78
Кате, лоша работа, при нас на юг до сега беше две- три седмици лято, от днес пак се върна пролетта, тази сутрин рано валя и днес е направо хладно - демек вчера бях по сандали, днес пак с чорапите и затворените обувки. Ама нищо де, и вас ще огрее слънцето, то напоследък климата много сериозно се обърка /тук не помнят юни с такова време студено/.
Виж целия пост
# 5
 Ох и аз кога се каня да се оплача от гадното време... #Cussing outТо не бяха дъждове, не бяха ветрове. Времето по-капризно от бременна в 39 г.с. Стоим си затворини по цял ден и после защо съм на ръба на нервна криза. Crossing Arms Без яке не мога да изляза, ако обуя летните "цвички" ботушите са в кошницата на количката. Радвам се вече ако е 15 градуса и бързам да поразсъблека детето да не би да му е горещо  Mr. Green(че кога е виждал такива температури).
 Извинявам се ако съм ви натоварила излишно с емоции, но на мен ми олекна (поне малко).  newsm48
Виж целия пост
# 6
И аз съм с теб. Не замръзвам ОЩЕ, но ми писна от ДЪЖД мамка му...никъде неможе да се излезне. Някъде четох, че цялото "лято" в Европа щяло да бъде такова, а зимата много студена и гадна
Виж целия пост
# 7
Според мен проблема е трета степен на недоклащане по Лиска...

Хе хе...това ми хареса Wink

Арвен, то и при нас за няколко дни бе лято и половина и сега пак само дъжд - вече и ние чакаме хуабвите, слънчеви дни, че иначе ще се превърнем в бели мечки Mr. Green но иначе Т-те са над 10-15 градуса Peace

ДАно се оправи това време и при вас Peace
Виж целия пост
# 8
хех, при нас отново стана актуален лафа" Зима е, или иде зима".
Виж целия пост
# 9
Напълно те разбирам, защото и при мен е така. Градината ми е пълна с цветя, но си ги гледам през прозореца. Чакам един люляк да цъфне, но като няма слънце и той не иска. Парното е редовно пуснато, но имаше две седмици от май, в началото, когато беше много топло и тогава не беше пуснато....Искам лятото на 2003 година. Всички се оплакваха, че било много топло, а аз бях толкова щастлива...... Confused
Виж целия пост
# 10
А мен днес ме би град, докато се прибирах с детето и кучето. Ошмули ни и ни наби канчетата за няма и пет минути. Никога не съм виждала Хана да плаче по-ужасено.
Абе нали уж има глобално затопляне? В кое полукълбо точно се е случило?
Виж целия пост
# 11
 Е та той кофти климата нали е резултат точно от глобалното затопляне.  newsm78 (ще взена да спра дезодорантите, че белким се пооправи)
Виж целия пост
# 12
Аз имам новини, че вчера е валяло даже сняг в едно градче до Швейц. граница!!!  хем в ниското, там не са дори и Алпите!! А днес 1 юни нашият термометър показва 9-10° и си е чиста зима с дъжд, студ и вятър. Края на седмицата чакаме затопляне!!!
Виж целия пост
# 13
Е та той кофти климата нали е резултат точно от глобалното затопляне.  newsm78 (ще взена да спра дезодорантите, че белким се пооправи)

Знам, но от това не ми става по-топло. И аз спирам с дезодоранта, дано люлякът на Kalina цъфне Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Мдаааааааааа...кат заваля, та цял месец( и продължава)......... хаххаха..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия