магазин за велосипеди във Варна

  • 3 522
  • 6
 Знаете ли къде във Варна има магазин за велосипеди. Търся  детски велосипед със спомагателни колела, но да не е китайски. На ул. Генерал Столипин мисля имаше специализиран магазин, но са го затворили. Там имаше и детски български, които продавача беше похвалил, но...
Виж целия пост
# 1
Здравей! Има един магазин близо до колхозния пазар но не знам точно името на улицата. Ще се опитам да ти  обясня къде се намира. улицата е успоредна на "Баба тонка" пада се зад бившето кино тракия а сега мисля че е сградата на съда. По тази улица има много адвокатски кантори и един детски оказион. Магазинът е голям отвън има велосипеди и е на един ъгъл / малко прди да се излезе на главната улица на пазара/ Дано да разбра нещо защото незнам имена на улици и не съм много по обясненията 
Виж целия пост
# 2
 Мерси за инфото. Ще го намеря, с питане до Цариград се стига. Simple Smile
За другите интересуваши се - по Бенковски до Ботевата градинка също имало.
Виж целия пост
# 3
Имаше един в Гръцката махала - но от около месец не съм минавала по нея улица, иначе магазина от много години е там. Улицата се намира в пресечките срещу Арменската църква / намира се на гърба на училище "Климент", от Шишковата градинка в посока гарата/ . Понеже държат колелетата отвън на улицата пред магазина често съм ги виждала там- имат различна големина и асортимент , но не знам точно името на улицата - мисля , че е "Княз Александър Батенберг", но може да е някоя от съседните и пресечки. Долу горе ако улучите мястото може да питате някой "местен " в коя точно уличка е магазина. Успех в търсенето, не обясних много добре къде е .
Виж целия пост
# 4
Има един магазин в уличката отстрани на Онкологичната болница с/у Пикадили Чаталджа.
Виж целия пост
# 5
Точно на " Батенберг" се намира магазина. Освен продажби поддържат велосипедите. Знам го защото собственика е приятел и партньор на мъжа ми и до десет дена ще внесем детски велосипеди ДИНО от Италия. Ето телефона на магазина: 604 635
Виж целия пост
# 6
Зад винс-а има един, пресечката преди Бурлекс, ако се движиш отгоре, а ако отдолу- малко преди Парми. Има детски велосипеди, ама не знам какво производство са. newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия