Кой е...

  • 4 958
  • 63
... най-ранния Ви детски спомен ( и на колко години приблизително сте били )?
Аз си помням как стоя в хола и баща ми вади от едно черно куфарче ( от онези едновремешните ) шоколадови яйца. С майка ми скоро говорихме, не и бях споменавала за тези си спомени, а тя ми каза, че съм била на не повече от 3 години, татко е пътувал по много време с корабите и почти не съм го виждала, та спомена ми е от един от пътите, когато се е прибирал у дома и съм го нарекла " чичо "...малко мъчно ми стана, но...

Какъв е Вашият спомен?
Виж целия пост
# 1
Редях пъзел с дядо, на голяма маса, огромен.  Grinning
Бях много щастлива.
Виж целия пост
# 2
Пече слънце, аз съм в количка и виждам синьо-белите й райета и сме във входа на кооперацията, в която живеехме  bowuu bowuu (след консултация с майка ми, трябва да съм около 1,5 годишна)
Виж целия пост
# 3
Седя на леглото в много слънчева стая, над главата ми има лавица с плочи - била съм около 1,5 годишна.
Виж целия пост
# 4
На село- возя се на каруца, слънцето беше много силно и ме заболя главата. Сложиха ме да легна под един чадър на полето, заспала съм и когато се събудих не видях никой около мен... Разревах се и започнах да търся майка ми, баба ми, дядо ми и прабаба ми. Тогава майка ми се появи от някакво лозе и ме успокои.
Майка ми ме е снимала как спя и после- как плача (по снимките познах мястото, чадъра, роклята ми...) и на гърба на снимките е написала "май, 1977", което ще рече, че съм била на 2 г. и 3 м.
Виж целия пост
# 5
Аз си спомням игрите когато съм била при баба, спомням си как дядо (Бог да го прости) ме занимаваше с много интерсесни игри, които никога няма кога да ги забравя.
Виж целия пост
# 6
Във Варна, искат да ме снимат в каляската на едно конче(не истинско), а аз си мисля, че нашите ще ме изоставят и започвам да рева. Истерично Mr. Green Била съм на една годинка.
Виж целия пост
# 7
Аз имам спомени от по-голяма. Спомените ми като малка се броят на пръсти.
Спомням си сестра ми как сложи едно пиле в количката за кукли и то учудващо лежеше, а тя го зави и започна да го разхожда - тя е била на 2 год и нещо, а аз на 3 год. и нещо.

 Мъжът ми твърди, че помни от 6 мес. възраст, а аз умирам от смях hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 8
Как чичо се опитва да ме снима, а аз плача. Била съм на около 1,5г.
Майка казва, че ме е било страх от апарата.
Все си мислех, че от самата снимка съм си изградила "спомен", но с дугите обстоятелства, място, хора се оказа, че помня  Joy
Виж целия пост
# 9
Спомням си, как баща ми ме носеше на раменете си на път за яслата, минавахме покрай едно училище и учениците играеха ведрина всяка сутрин, задължително спирахме и аз да подскачам малко  Laughing, била съм на 2г и 3-4 месеца.
Виж целия пост
# 10
Как криех брат ми под леглото, за да не му слагат инжекции. Той е бил на година, а аз на около 2,5 г.
Виж целия пост
# 11
Зимата на Боровец, татко иска да ме снима на една мечка-склуптура , а мен ужасно ме е страх от нея. Дори на снимката се е запечатал страхът ми. На 2 годинки съм била.
Имам и друг, но майка ми твърди, че е невъзможно !!! Лежа си в количката и се опитвам да стигна до дрънкалките над мен, слънчево, топло, хубаво ми е ! Описвам й на майка как изглеждат дрънкалките и количката, но тя не иска повярва, че мога да помня от няколко месечна възраст, смята че е сън. Да, но дрънкалките и "къдричките" на количката ???  newsm78
Виж целия пост
# 12
 Sad Sad Sad
Що ли я отворих тази тема  Cry
Първите ми спомени никак не са хубави........
Виж целия пост
# 13
Sad Sad Sad
Що ли я отворих тази тема  Cry
Първите ми спомени никак не са хубави........
Недей така де...
Виж целия пост
# 14
Яздя гърба на дядо ми, а баба ми ни гони с лъжица - вероятно на 2-3 години, била съм много злоядо дете, за сметка на сега  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия