Подготвени ли сме за въпросите на нашите деца?!

  • 1 311
  • 10
Всеки, които има деца се е сблъсквал (или ще се сблъска) с техните въпроси за света. Как да отговорим и какво да обясним на малкия човек? Докъде да спрем и как да подходим?

Ако не реагираме обаче адекватно, ето какво става:

http://i21.photobucket.com/albums/b298/bomini/Fun/hlapeta.gif
Виж целия пост
# 1
 - От какво е тази опаковка?
 - От презерватив.
 - От какво???
 - Презерватив, едно такова гумено и се развива, като балон е, но не се надува.
 - Покажи ми!
 - Ами хайде друг път, че има само още един останал.  Но обещавам да ти покажа.
 - Добре.
Виж целия пост
# 2
- Ами хайде друг път, че има само още един останал.

Все си мислех, че са ти останали два?! newsm78 Но може и да съм се объркала нещо?! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Болна тема, тамън сме в етап на проговаряне, та отсега се стряскам...
Виж целия пост
# 4
Спомням си като бях на около 10г. четох някаква книга и патам майка ми - какво е оргазъм? - получих само смях без отговор. Сега , ако щерката ме пита и аз бих се зачудила как да го объясня newsm78  Живот и здраве ще видим как ще отговаряме Peace
Виж целия пост
# 5
Аз не се притеснявам да отговарям на въпросите му,все пак това са естествени неща,по-скоро трудно откривам подходящите думи и дозата на инфото!Но гледам за всичко да му обяснявам,например вчера обяснявах какво е к..ва!?След като помисли че пропаднала жена е жена наистина пропаднала в пропаст,ми се наложи да обясна че може да пропадне морално,да загуби ценностите си и че в случея това е... да се отдаде на алкохол,забави и да си ляга вечер при различен мъж не както аз при татко му,абе много се отплеснах!Та така мислиш че ще обясниш нещо а то става....Но по-добре да не се притеснява от нас,затова говорим и говорим....
Виж целия пост
# 6
- Ами хайде друг път, че има само още един останал.

Все си мислех, че са ти останали два?! newsm78 Но може и да съм се объркала нещо?! Rolling Eyes
Объркала си се newsm62  Не се познавахме тогава.
Виж целия пост
# 7
- От какво е тази опаковка?
 - От презерватив.
 - От какво???
 - Презерватив, едно такова гумено и се развива, като балон е, но не се надува.
 - Покажи ми!
 - Ами хайде друг път, че има само още един останал.  Но обещавам да ти покажа.
 - Добре.



  Обещанията трябва да се спазват, нали знаеш?
Виж целия пост
# 8
Аз бих си му обяснила нещата както са си, няма смисъл да обърквам детската му фантазия!
Виж целия пост
# 9
Те сегашните - с висше образование Simple Smile
На нас вече всичко ни е ясно. Последния път обяснението беше за думичката "фелацио" в песента на Ъпсурт.
След като приключих с обяснението, последва изненадващ диалог:

Каката: - Пък на училище ми казаха какво е вибратор.
Моя милост- И какво е вибратор ?
Каката: Изкуствен пенис.
Моя милост  #Silly #Shocked

Това е положението Wink
Виж целия пост
# 10
Ако случайно имате някакви секс-чуденки ми свирнете да ви метна на лични гесемето на сина ми.Той с удоволствие ще ви светне по всички въпроси. ooooh!

Отдавна сме изяснили всички въпроси във връзка с ерекцията на пениса, еякулацията, содомията, педофилията, оплождането и раждането, френската целувка и любов, менструацията, проституцията, хомосексуализма, нимфоманията, наркоманията, болести прадаващи се по полов път и начини за предпазване и т.н. #Crazy #Crazy Наложи се да изоставя 8 човека гости в хола и да му покажа в стаята му какво е презерватив и какъв му е случая, защото човека нЕма време  ooooh! В момента не загрявам за всичко останало.

Денонощно съм на повикване и отговарям и на моето гесеме на въпросите му - какво е копеле, вярвам ли в прераждането, защо някои не са женени, а имат дете, правя ли секс с татко му и защо не ни е виждал и т.н.

През ден се проверява дали някой друг косъм не е цъфнал някъде. ooooh! Кофти...много кофти...още няма, но не губи надежда. Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия