Алергия

  • 4 901
  • 52
Бихте ли споделили дали вашето дете има  алергия и към какво?
Виж целия пост
# 1
има
към какво не знам. единственото в което се убедих е че не е хранителна.
Виж целия пост
# 2
За момента - НЕ!
Виж целия пост
# 3
Да. Има алергия към белтъка на кравето мляко.
Виж целия пост
# 4
И двете ми деца са силно алергични към всички основни храни - ориз, царевица,пшеница, моркови, ябълки, мляко, яйца, месо, ядки, банани, домати, кайсии, праскови. Още към домашен прах, котки, кучета, коне и охапване от насекоми.
Виж целия пост
# 5
НЕ, за сега (чук,чук  Praynig )!
Виж целия пост
# 6
Когато беше на 2 м направи алергия към белтъка на млякото ,три месеца по-късно вече нямаше такава алергия.Аз самата не знам има ли или не!
Виж целия пост
# 7
Цитат на: pretty_witty
И двете ми деца са силно алергични към всички основни храни - ориз, царевица,пшеница, моркови, ябълки, мляко, яйца, месо, ядки, банани, домати, кайсии, праскови. Още към домашен прах, котки, кучета, коне и охапване от насекоми.


А какво ядат?И как се справяш с чистенето?
Виж целия пост
# 8
Деничка има алергия....от млякото Neutral Face
Виж целия пост
# 9
Засега не! Още е мъничка, дано да не се появи нещо с времето!
Виж целия пост
# 10
Има - към кравето мляко.
Виж целия пост
# 11
Гласувах с 'не', защото я израстна май... Няма подходящ отговор за мен Sad
Много се тревожа да не развие някаква алергия, понеже аз съм с астма, сенна хрема и няколко алергии, имаме и други алергици в семейството, та е фамилно обременена.
На 10 месеца се изрина от бебешкото олио Джонсън (бяха ме предупредили, че много деца са алергични към техни продукти, но мислех, че вече е голяма, но...). Та оттогава не е имала май никакви алергии, макар че не съм склонна да проверявам така ли е, и да рискувам здравето на детето си Wink
Виж целия пост
# 12
Ами, вече има Imp  Но към какво не се знае #Puppy dog
Виж целия пост
# 13
Няма  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
не  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия