Ще простите ли изневяра?

  • 12 583
  • 217
Нямям идея дали сте писали по тази тема вече, тъй като съм доста нова. Все пак много ми е интересно дали бихте могли да простите изневяра. Знам, че някои ще кажат, че изневярата става и в мислите, ала мен ме интересува точно физическата. Аз винаги съм твърдяла, че никога не бих простила такова нещо и сега съм на същото мнение-но да не ти се случва. Много хора преглъщат болката и обидата и продължават със същия човек. Това обаче е компромис, който правиш най-вече със себе си. Има го и това, че съм изключително консервативна, но пък аз съм си аз....... Hug
А вие
Виж целия пост
# 1
Винаги съм била на мнение, че аз не бих могла! И дано не ми се случва да ме изпробват...Но мисля, че много зависи и от мъжа до теб...
Виж целия пост
# 2
Може и да простя, но няма да забравя. Нищо няма да е същото, ако недай Боже, ми се случи...
Виж целия пост
# 3
Дано не ми се случва  Praynig При всички положения дори да стане , не искам да знам, да чувам , защото не бих могла да живея повече с този човек  Sad
Виж целия пост
# 4
Не, защото ще се повтори.
Виж целия пост
# 5
Зависи. Предпочитам да не разбирам.
Виж целия пост
# 6
Винаги съм била на мнение, че аз не бих могла! И дано не ми се случва да ме изпробват...Но мисля, че много зависи и от мъжа до теб...
И аз така мисля. Но питали ли сте човека до себе си дали той ще ви прости, ако вие му изневерите?
Виж целия пост
# 7
Много зависи от ситуацията  Thinking
Виж целия пост
# 8
Прочети това - отговорът е даден - всъщност отговорът е в теб.
http://www.tiabg.com/index.php?c=n&id=118
Тук ме обвиняват, че съм пускала от този сайт линкове, но има много ценни неща и просто смятам, че си струва да бъдат прочетени и от други...
Има и материал за женските изневери, но ще си го намериш, че не ми се рови сега.
Виж целия пост
# 9

И аз така мисля. Но питали ли сте човека до себе си дали той ще ви прости, ако вие му изневерите?
[/quote]
Мъжете са много по-честолюбиви. Трябва да са много влюбени, че да преглътнат такова нещо. Но някой ден влюбването минава, а намилането ще е до гроб. Едва ли ще го забравят. Моят мъж уж изобщо не ме ревнува, уж е сигурен в мен, ала нито един приятел не харесва-всички били (как да се изразя малко по-нежно)-меки китки и т.н.
Така че съм сигурна, че той не би простил такава гавра с него и с неговото мъжко достойнство.
Виж целия пост
# 10
НЕ!!!
Виж целия пост
# 11
Предпочитам изобщо да не знам! Ако науча не знам как ще реагирам !
Виж целия пост
# 12
Всъщност не знам Rolling Eyes, но си мисля че е по добре да не разбирам ако ми изневери някой ден. newsm78
Виж целия пост
# 13

И аз така мисля. Но питали ли сте човека до себе си дали той ще ви прости, ако вие му изневерите?
Мъжете са много по-честолюбиви. Трябва да са много влюбени, че да преглътнат такова нещо. Но някой ден влюбването минава, а намилането ще е до гроб. Едва ли ще го забравят. Моят мъж уж изобщо не ме ревнува, уж е сигурен в мен, ала нито един приятел не харесва-всички били (как да се изразя малко по-нежно)-меки китки и т.н.
Така че съм сигурна, че той не би простил такава гавра с него и с неговото мъжко достойнство.
[/quote]
Аз съм го питала и ми е казвал Да, но да не си помислям да го правя... И си мисля, че наистина би го преглътнал, но после аз как ще се чувствам...
Виж целия пост
# 14
Може би първия път,защото според мен е човешко понякога да не можеш да устоиш,особенно мъжете-то си им е в природата.Повечето,да не кажа всички мъже все някога кривват.Една такава забежка,може би бих простила-може би,но ако се повтори,да кажа направо ако е любовница никога не бих могла да простя Naughty.Да пази Бог дано не се случва Praynig.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия