Как се държи мъжът (приятелят) ви с вас пред чужди хора?

  • 6 282
  • 68
Интересно ми е как вашите половинки се държат с вас пред чужди хора? Защитават ли ви? На вашето мнение ли са? Подкрепят ли ви? Майтапят ли се с вас? Правят ли си шеги на ваш гръб?
Виж целия пост
# 1
Ами в интерес на истината случва се да ме засече пред други хора и това страшно ме ядосва. В общи линии гледа да се съобразява. Честичко обаче си прави малко дебелашки шеги за моя сметка. Абе нали си е моят мъж- трая си то. Но когато се събере с определени приятели забравя за това, че съществувам -а това вече много ме дразни #2gunfire
Виж целия пост
# 2
Държи се засега както и като сме сами.
Виж целия пост
# 3
Ами в интерес на истината случва се да ме засече пред други хора и това страшно ме ядосва. В общи линии гледа да се съобразява. Честичко обаче си прави малко дебелашки шеги за моя сметка. Абе нали си е моят мъж- трая си то. Но когато се събере с определени приятели забравя за това, че съществувам -а това вече много ме дразни #2gunfire
Аз понеже наистина съм луда: А каква зодия е? Моят е скорпион и това с дебелашките шеги го прави също от време на време,но в зодиака пише, че е характерно за тях...
Виж целия пост
# 4
Моят е голям зевзек и много се майтапи с всички по принцип. И с мен се майтапи пред други хора, но аз съм му свикнала и ако ме ядоса въобще не ми пука с кой сме - веднага бива сложен на място!
Отначало като се запознахме имаше приятели с които като се събереше забравяше за съществуването ми, нооо това го промених много бързо - не търпя аз да не ми се обръща внимание!  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Моят е голям зевзек и много се майтапи с всички по принцип. И с мен се майтапи пред други хора, но аз съм му свикнала и ако ме ядоса въобще не ми пука с кой сме - веднага бива сложен на място!
Отначало като се запознахме имаше приятели с които като се събереше забравяше за съществуването ми, нооо това го промених много бързо - не търпя аз да не ми се обръща внимание!  Simple Smile

И как го промени? newsm78
Виж целия пост
# 6
Ами в интерес на истината случва се да ме засече пред други хора и това страшно ме ядосва. В общи линии гледа да се съобразява. Честичко обаче си прави малко дебелашки шеги за моя сметка. Абе нали си е моят мъж- трая си то. Но когато се събере с определени приятели забравя за това, че съществувам -а това вече много ме дразни #2gunfire
Аз понеже наистина съм луда: А каква зодия е? Моят е скорпион и това с дебелашките шеги го прави също от време на време,но в зодиака пише, че е характерно за тях...
Абе вече си мисля, че не от зодията,а от това че са мъже и трябва да са интересни и забавни. Моят е лъв.
Виж целия пост
# 7
Ами в интерес на истината случва се да ме засече пред други хора и това страшно ме ядосва. В общи линии гледа да се съобразява. Честичко обаче си прави малко дебелашки шеги за моя сметка. Абе нали си е моят мъж- трая си то. Но когато се събере с определени приятели забравя за това, че съществувам -а това вече много ме дразни #2gunfire

И моят е такъв, същата работа  Close За статистиката аз съм скорпион, а той е стрелец  Sunglasses

Напоследък обаче взе да ми писва това отношение и последните седмици има сериозни разправии вкъщи, но не знам докъде ще доведат  ooooh!
Виж целия пост
# 8
Ами в интерес на истината случва се да ме засече пред други хора и това страшно ме ядосва. В общи линии гледа да се съобразява. Честичко обаче си прави малко дебелашки шеги за моя сметка. Абе нали си е моят мъж- трая си то. Но когато се събере с определени приятели забравя за това, че съществувам -а това вече много ме дразни #2gunfire
Аз понеже наистина съм луда: А каква зодия е? Моят е скорпион и това с дебелашките шеги го прави също от време на време,но в зодиака пише, че е характерно за тях...
Сега вече всичко ми е ясно,щото и моя е същия и също е гаден Скорпион #2gunfire.
Виж целия пост
# 9
Държи се както трябва.Мил и внимателен е, шеги си прави в рамките на нормалното.Ако започна да споря с някой, се въздържа от коментар.Имаме пример където жената постоянно засича мъжа си и го излага пред останалите.
Виж целия пост
# 10
Ами в интерес на истината случва се да ме засече пред други хора и това страшно ме ядосва. В общи линии гледа да се съобразява. Честичко обаче си прави малко дебелашки шеги за моя сметка. Абе нали си е моят мъж- трая си то. Но когато се събере с определени приятели забравя за това, че съществувам -а това вече много ме дразни #2gunfire
Аз понеже наистина съм луда: А каква зодия е? Моят е скорпион и това с дебелашките шеги го прави също от време на време,но в зодиака пише, че е характерно за тях...
Сега вече всичко ми е ясно,щото и моя е същия и също е гаден Скорпион #2gunfire.

Виж само какво пише Линда Гудман: "Ако вие сте влюбена в Скорпион и се плашите от думата страст, най-добре ще бъде да си обуете маратонките и да бягате, сякаш ви е подгонил самият Кинг Конг. Това е положението" и "По необясними причини понякога той може да бъде жесток и със садистично остроумие да ви описва пред приятелите си като свадлива дебелана. Такива са шегичките му. Колкото и да сте засегната, усмихнете се. Нали вече знаете, че Скорпионът се стреми да прикрива мотивите си и дори любовта е безсилна да спре този негов стремеж. По-скоро тя може да го засили. Той никога не разкрива истинските си чувства като влюбен до уши ученик. Имайте търпение, като останете сами той ще ви каже какво всъщност мисли."
Виж целия пост
# 11
Моят е голям зевзек и много се майтапи с всички по принцип. И с мен се майтапи пред други хора, но аз съм му свикнала и ако ме ядоса въобще не ми пука с кой сме - веднага бива сложен на място!
Отначало като се запознахме имаше приятели с които като се събереше забравяше за съществуването ми, нооо това го промених много бързо - не търпя аз да не ми се обръща внимание!  Simple Smile

И как го промени? newsm78
Ами как - като повече от 5мин. не си говори с мен бива порицан, сръган, сбутан или както там дойде.
Така след няколко бутания и се усеща  Laughing
Включва ме и мен в разговора и готово.
Аз по принцип съм много общителна, намирам общи теми с всички, лесно подхващам разговор и нямам проблеми дори и сред непознати да се впиша в обстановката - може би и това е от значение.
Виж целия пост
# 12
Зависи от хората. И от това как аз се държа с него. Но общо взето е на моя страна и не ме засича.
Виж целия пост
# 13
  Нормално - както се държи обикновено и в къщи.
  Дори при мой спор се намесва да ме защитава, дори да нямам нужда и аз се ядосвам(щом съм започнала да споря мога да си обоснова мнението и без чужда помощ).
Виж целия пост
# 14
Добре се държи, само че понякога като говори и аз кажа нещо все едно не ме чува!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия