pregled na gyrdite i protivoza4aty4ni

  • 1 198
  • 6
пия противозачатъчни почти месец още не съм свършила първия месец. Изведнъж започна да ме боли отстрани дясната гърда много  неприятно. Уж не намирам никакви бучки или нещо знам 4е ако хванеш гърдата между ръцете си от горе и отдолу и  нищо не се усети е ок все пак е странно че ме боли само едната гърда:((( на някои сллуччвало ли му се е подобно  нещо

Много ми е страшно но май ще ходя на лекар. сега ръботя в слънчев бряг и смятам да отида в бургас моля подскажате ми добър лекар там? знам че на главната има филиал на "света софия" имат ли добри специалисти там? Благодаря предварително
Виж целия пост
# 1
на мен също почти всеки месец ми се случва да получавам бодежи но в лявата гърда също отстрани ( от външната) но така и жсе още нищо не съм направила по въпроса не пия никакви хормонални незнам за специалистите в св. софия
Виж целия пост
# 2
Здравейте!Хубаво е когато се изписват противозачатъчни медикаменти,по време на изписването им,освен аг преглед е желателно да се прегледат и млечните жлези,да се види състоянието им,и в последващи контроли когато се приемат хапчетата да се следят.Незнам при вас момичета когато са ви изписвали хапчетата дали колегите са проверили и мле4ните ви жлези.С уважение
Виж целия пост
# 3
Здравейте!Хубаво е когато се изписват противозачатъчни медикаменти,по време на изписването им,освен аг преглед е желателно да се прегледат и млечните жлези,да се види състоянието им,и в последващи контроли когато се приемат хапчетата да се следят.Незнам при вас момичета когато са ви изписвали хапчетата дали колегите са проверили и мле4ните ви жлези.С уважение

Точно така знам и аз, че трябва! Но при колкото и 'много добри' гинеколози да съм ходила, никой не преглежда гърдите и всички изписват хапчета ей така-каквито им хрумне, ако не ти действат добре, смени ги и т.н.

Една приятелка имаше сходен проблем - ходи на мамолог, нищо й нямаше, слава богу. И ти не отлагай, иди на лекар, стискам палци всичко да е ОК!  Peace
Виж целия пост
# 4
След първото си ражданне, преди всеки цикъл ме болеше лявата гърда от външната страна.Дори ми се струваше,че напипвам бучка.Не съм пила никакви хапчета и доста се уплаших. Ходих на хирург в МА и той ми каза,че явно е от жлезите.Да си засеча дали се случва преди менструация и че няма нищо страшно ако е така.Оказа се точно така, и дори сега , 9 год.  по-късно често преди да ми дойде ме боли същото място.Казвам ви го като съвет на първо време, за да не се притеснявате, а на лекар отидете за да сте още по-спокойни.
Виж целия пост
# 5
blagodarq vi mnogo momi4eta:))) otidoh po4ti vednaga na lekar i mamografiq i ehografiq slavabogu nisto:)))) ne sa mi pravili nikakvi pregledi na gyrdite i  mle4ni jlezi predi hap4etata no 6te gledam da ne se povtarq:))) Blagodarq vi
Виж целия пост
# 6
Страшно много ме боли лявата гъгда от кам мишницата?Какво да правя?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия