Добър педиатър от 18-то ДКЦ

  • 6 100
  • 4
Много моля, ако наистина сте доволни от определен педиатър в 18-то ДКЦ София, да ми кажете.
Във форума прочетох имената на Сенкин, Драгомирова и Славова и все пак, моля кажете за и против/ако има/ тях. Никой не познавам в района, а ще родя след броени дни.
Идват ли на домашни посещения, и дали това се заплаща? Как се отнасят към децата? Как стои въпроса с антибиотиците, поставят ли всички ваксини? Отзивчиви ли са?
Виж целия пост
# 1
Здрасти, с две ръце  съм ЗА Сенкин .Твърдо НЕ за Драгомирова. От Славова нямам впечатлиния. Специално за Сенкин мога само суперлативи да ти пиша, вече 11-12 години е личен лекар и на двете ми дъщери и съм МНОГО доволна ,в тази поликлиника само на него му имам пълно доверие. Драгомирова е много некомпетентна в по-трудните моменти ,иначе само за прегледи и ваксинки сигурно става/ да не изпадам в подробности/, не е коректна и лоялна, няма отношение, твърдо НЕ за нея. Доволна съм и от един едър доктор-Латинов мисля, но не знам дали е джи пи ,или е само дежурен? УСПЕХ
Виж целия пост
# 2
Здравейте,

Моят личен лекар и на сина ми е д-р Латинов. Доволни сме от него. Като се роди сина ми, първо мислех да го запиша при д-р Сенкин. Той дойде на посещение и ми остави доста неприятно впечатление. После се оказа, че на моя бивша колежка майка й е сестра на д-р Латинов и се почудих дали да не го запиша там. Накрая го записах при него. После се засякохме със Сенкин в поликлиниката и много грозно се изказа. При услиовие, че не бяхме записали малкия при него.

Латинов се чудех дали е добър или не, но вече три години сме при него и съм доволна. Сега дори хвана пневмонията на сина ми, при условие че го водихме предния ден при една хомеопатка и тя го преслуша и каза че нищо му няма. Латинов дава направления, много внимателно се отнася с пациентите и им обръща внимание. Когато е нужно за детето дава направление за д-р Шкодрова - специалист. Сега ходиме и при двамата през ден да следят сина ми.

Но по принцип съм чувала, че Сенкин е добър. Мен просто ме издразни много - нахакан и арогантен.
Виж целия пост
# 3
Ние сме при д-р Славова, беше детски лекар на големия ми син още преди здравната реформа  Rolling Eyes а сега е на цялото семейство  Wink много съм доволна  thumbsup
Внимателна е с децата, дава направления без проблем, отзивчива е ... дори когато съм искала съвет или мнение за близки  Peace слага ваксини, никога не съм заплащала за дом.посещения, не е "любител" на АБ  newsm78 В "час" е с новите лекарства и методи, непрекъснато е по семинари и доп.обучения, само за хомеопатията казва, че не дава мнение  Thinking
Ако нещо друго те интересува, питай  Laughing
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви на всички за отговорите! Наистина е трудно да избереш, като търсиш най-добро за детето си!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия