Саб-симплекс или Еспумизан?

  • 5 638
  • 21
Кое е по-ефикасно  при вас? Еспумизан или Саб-симплекс? / при изключително кърмени бебета/
Споделете от кое сте по-доволни, какви са предимствата на едното пред другото според вас.
Аз още не съм давала Еспумизан, чудя си да сменя ли Саб-а с него?
Виж целия пост
# 1
И двете лекарства имат една и съща активна съставка - Симетикон. Просто се произвеждат от различни фармацевтични компании. Не би трябвало да има разлика в действието им.
Аз съм ползвала Саб и определено имаше ефект, макар и не много голям.
Виж целия пост
# 2
Саб,аз не бях доволна.Но за всяко бебе си е индивидуално.
Виж целия пост
# 3
И двете лекарства имат една и съща активна съставка - Симетикон. Просто се произвеждат от различни фармацевтични компании.

 Peace
Виж целия пост
# 4
 Ние ползваме Еспумизан. Макар, че (слава богу) коликите ни минаха за 2 седмици, съм доволна от него.
Виж целия пост
# 5
Ами при всяко бебче е различно - ние пробвахме Саб но нямаше ефект и минахме на Еспумизан, от които бях много доволна  Peace
Виж целия пост
# 6
Давах Саб, на всеки 3 часа по 15 капки, определено помагаше.
Виж целия пост
# 7
При нас и двете не помогнаха кой знае колко Confused
Виж целия пост
# 8
на нас не ни помогнаха изобщо като че ли- носене с коремчето надолу имаше повече ефект
Виж целия пост
# 9
Ами при всяко бебче е различно - ние пробвахме Саб но нямаше ефект и минахме на Еспумизан, от които бях много доволна  Peace

 Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 10
Аз в началото давах Сап синмпекс, по 15 капки през 3 часа и синът ми се запече, въпреки, че беше на кърма, но и не му помагаха особенно. После ги смених с Еспумизан и ги давах до преди 1 седмица, защото имаше страшни колики, въпреки, че е още на кърма. Сега му давам само след като е пил сокче, преди следващото хранене, но мисля скоро и тях да спирам.
Виж целия пост
# 11
Аз съм давала и от двете,но Саб-а определено му действаше по-добре Peace
Виж целия пост
# 12
И двете лекарства имат една и съща активна съставка - Симетикон. Просто се произвеждат от различни фармацевтични компании.

 Peace
PeaceДавала съм и Саб и Еспумизан,но нямаше кой знае какъв ефект. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
На нас Саб не ни помагаше особенно и затова ни препоръчаха Еспумизан,от който съм по-доволна.
Виж целия пост
# 14
Аз давам Еспумизан - доволна съм. Чувам, че Саб-а запича, а Жасмина и така ходи рядко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия