Колко често оправяте леглото в спалнята?

  • 7 092
  • 203
Спалнята трябвало винаги да бъде в "бойна готовност" kiss и за това не бивало да се оправя леглото- да се събират завивки и да си покрива. Ама тая работа малко понамирисва на мързел. Вие как мислите?
Виж целия пост
# 1
Хм..аз ако искам да правя нещо..няма да ми пречат завивките, още повече пък това, че е постлано Mr. Green

А иначе по темата, всяка сутрин си оправям леглото...немога да го търпя разхвърляно. Naughty
Виж целия пост
# 2
Хм..аз ако искам да правя нещо..няма да ми пречат завивките, още повече пък това, че е постлано Mr. Green

А иначе по темата, всяка сутрин си оправям леглото...немога да го търпя разхвърляно. Naughty

Точно като мен.
Всяка сутрин сгъвам завивките и прибирам възглавниците, изпъвам (признавам си, че не всеки ден го тупам) чаршафа и постилам отгоре покривка + бърша прах по раклата и проветрявам.
Вечер в обратен ред - сгъвам покривката, вадя възглавниците и завивките, затварям прозореца.
Като решим с мъжа ми да се обичаме, не ни трябват възглавници и други неща, а покривката се маха точно с едно движение  Twisted Evil.
Виж целия пост
# 3
Не много често Laughing Веднъж на ден Wink
Какво ще рече да е в "бойна готовност" през цялото време? Ползваме го нощем newsm78
Виж целия пост
# 4
Хм..аз ако искам да правя нещо..няма да ми пречат завивките, още повече пък това, че е постлано Mr. Green

А иначе по темата, всяка сутрин си оправям леглото...немога да го търпя разхвърляно. Naughty

Точно като мен.
Всяка сутрин сгъвам завивките и прибирам възглавниците, изпъвам (признавам си, че не всеки ден го тупам) чаршафа и постилам отгоре покривка + бърша прах по раклата и проветрявам.
Вечер в обратен ред - сгъвам покривката, вадя възглавниците и завивките, затварям прозореца.
Като решим с мъжа ми да се обичаме, не ни трябват възглавници и други неща, а покривката се маха точно с едно движение  Twisted Evil.

Всеки божи ден!  Laughing
Виж целия пост
# 5
Оправям леглото всяка сутрин и се ядосвам на мъжа ми, ако е станал след мен, а аз съм на работа, че не е. А ако ни се иска, това че леглото е оправено хич не ни спира  Embarassed
Виж целия пост
# 6
Всяка божа сутрин!
Виж целия пост
# 7
Аз не си прибирам завивките и възглавниците, но си имам покривка за леглото-всяка сутрин си оправям леглото, до обед вече поне два пъти е разхвърляно от сина.
Ама кел файда като е в бойна готовност леглото, когато нашата готовност е за ... сън  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Всеки ден!!! Страшно мразя неоправено легло /по принцип всичко не на място и разхвърляно ме дразни!/
Виж целия пост
# 9
Peace
Виж целия пост
# 10
Ами по принцип всеки ден ,но има моменти когато пропусками някой път те са повече  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Всяка сутрин. Само изпъвам чаршафа, възглавниците и завивката. Никакви ракли и шалтета. Имам си цветни чаршафи, защо да ги крия по ракли? 1 минута е цялата процедура и леглото винаги е готово за ползване.
Виж целия пост
# 12
И аз.
Виж целия пост
# 13
Всеки ден го оправям, но малката минава след мен и го върща в изходно положение, така че често има вид на неоправено... Laughing
Виж целия пост
# 14
ако имам време сутрин, ако не- като се върна от работа
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия