Сладолед на прах

  • 3 897
  • 11
Правили ли сте от тези полуготови сладоледи и коя марка ползвате.Аз онзи ден си купих такъв,не си спомням марката,но отиде за боклука Crossing Arms
Виж целия пост
# 1
Ако имаш впредвид от онези българските /струваха по-малко от левче май/, аз съм използвала, но си правя сметана за кафето от тях  Simple Smile.За сладолед не съм ги пробвала, а все се каня...
Виж целия пост
# 2
Правила съм. Не е точно като сладолед , а нещо като сметана на вкус.
Трябва да го разбиеш с по-малко мляко и след това го слагаш във фризера.
Аз много не го харесвам, но детенцето го яде. Стяга се като сладолед.
Виж целия пост
# 3
То сместа стана но беше отвратителна на вкус Sickсега се сетих марката Биосет #2gunfire
Виж целия пост
# 4
Тези сладоледи са изцяло изкуствени.........По- добре сметана, захар и плодове...разбиваш ...и слагаш във фризера
Виж целия пост
# 5
То сместа стана но беше отвратителна на вкус Sickсега се сетих марката Биосет #2gunfire
Да не е изтекъл срока на годност?
Не помня какъв съм правила, но мисля че не беше на Биосет, мисля че беше с нутрасуит (подсладител).Имаше ягода, боровинка, шоколад, ванилия, лимон и т.н.
Виж целия пост
# 6
Не в срок беше аз като пазарувам задължително гледам,прости вкуса беше ужасен Naughty Crossing Arms
Виж целия пост
# 7
Аз съм си взимала и ми харесват.Но всеки човек има разл.вкусове. Може пък ако си вземеш със др.вкус по да ти хареса  Peace
Виж целия пост
# 8
Имало страхотни в Метро? Който е правил да сподели цени, вкус?
Виж целия пост
# 9
 Crossing ArmsАми като нямаме Метро
Виж целия пост
# 10
Аз харесвам тези на д-р Йоткер!
Виж целия пост
# 11
Аз превех преди от българските и ставаха страхотни като им добавях и домашно направен карамелен сос! Приготвях и мелби с най-различни неща и всеки се чудеше как така аз съм го правела този сладолед. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия