ПЕРФЕКТЕН БЮСТ

  • 1 860
  • 20
http://tvshopk8.com/index.php
ползвали ли сте това и какви са ви впечатленията, има ли ефект, искам да си оправя малко бюста че не остана нищо от него, а повечето продукти са много скъпи
Виж целия пост
# 1
За 34.90лв какво очакваш да стане???
Виж за около 3000 евро може и да има ефект.
Виж целия пост
# 2
Мила , аз съм много скептично настроена към тези продукти.
Виж целия пост
# 3
въобще не се връзвай на тези глупости
Виж целия пост
# 4
и според мен от тези неща няма ефект.Не че е скъпо и не може да пробваш,но според мен това са хвърлени на вятъра пари.
Виж целия пост
# 5
не вярвам на такива неща  Naughty
Виж целия пост
# 6
абсурд е за 35 лв да се увеличи бюста, то ако това стане пластичните хирурзи ще останат гладни. Виж да го постегне малко. newsm78..по е вероятно но и на това не се надявай много
Виж целия пост
# 7
Не се вързвай на това, по доре си дай парите за нещо което ще свърши някаква работа. Бюст се увеличава само при пластичните хирурзи и срещу 3000 Е.
Виж целия пост
# 8
Оффф, звучи перфектно  /по дифоулт/ ..само че кой знае с какво е набъкан вътре Rolling Eyes Общо взето ми прилича на  добра маркетингова стратегия, пипнато откъм реклама с хубави думички а-ла "точно тва което искам да чуя" и ето ти психоефекта... Не бих го пробвала. Не бих ти препоръчала да го пробваш и ти. Ако по тоя начин се увеличаваше бюст, досега пластичните хирурзи да са фалирали. Мисли за здравето си - има добри козметични процедури за стягане на бюст и деколте, има и такава козметика, която би могла да ти помогне в борбата с увисването и стареенето, но не залагай на подобни световнонеизвестни мазила. Аз на висшата козметика нямам много вяра , та какво остава за това..
Изборът е твой, разбира се. Досега не съм чула някоя жена да е възхитена от подобен евтин продукт. Иначе несъмнено това щеше да бъде новото революционно откритие ... но уви не е..

П.С. Не се знае дали евтините суровини /защото несъмнено са вложени такива, съдейки по цената/ няма да предизвикат алергия или други усложнения ..
Виж целия пост
# 9
И аз не вярвам на тези мазила....както не вярвам на крем4етата против целулита,въпреки 4е си взех и се мажа...ама едно е краката и дупето,друго е гърдите...аз все се надявам,4е с много спорт и специални упражнения за гръдните мускули,нещата могат да се забавят..гравитацията имам предвид...а ина4е и на мен ми се иска,ако имаше нещо ,с което да запазя по-добре тази деликатна 4аст,ама не  знам...веднъж като се променят...как да се надявам 4е ще станат пак както преди? Само с хирурги4еска намеса..но за сега не съм склонна,може би и защото положението още не е траги4но...
Виж целия пост
# 10
Оффф, звучи перфектно  /по дифоулт/ ..само че кой знае с какво е набъкан вътре Rolling Eyes Общо взето ми прилича на  добра маркетингова стратегия, пипнато откъм реклама с хубави думички а-ла "точно тва което искам да чуя" и ето ти психоефекта... Не бих го пробвала. Не бих ти препоръчала да го пробваш и ти. Ако по тоя начин се увеличаваше бюст, досега пластичните хирурзи да са фалирали. Мисли за здравето си - има добри козметични процедури за стягане на бюст и деколте, има и такава козметика, която би могла да ти помогне в борбата с увисването и стареенето, но не залагай на подобни световнонеизвестни мазила. Аз на висшата козметика нямам много вяра , та какво остава за това..
Изборът е твой, разбира се. Досега не съм чула някоя жена да е възхитена от подобен евтин продукт. Иначе несъмнено това щеше да бъде новото революционно откритие ... но уви не е..

П.С. Не се знае дали евтините суровини /защото несъмнено са вложени такива, съдейки по цената/ няма да предизвикат алергия или други усложнения ..

probwala li si nqkyde podobni proceduri, i bi li preporuchaala. mersi
Виж целия пост
# 11

probwala li si nqkyde podobni proceduri, i bi li preporuchaala. mersi
Да, пробвала съм и съм доволна - процедурата се казва точно така "Теарапия Бюст -  стягане на бюст и деколте". Някъде може да са го кръстили по друг начин, но предполагам, че всяко козметично студио я предлага.
Първо се прави масаж от шията към бюста и след това се слага нещо като стягаща маска, с която престояваш известно време. Усещаш точно този стягаш ефект и повдигане на бюста. След това се маската се маха. без да оставя следи. На база природни продукти е /незнам доколко е съвсем натурана - не ми се вярва/, но факт е, че след това гърдите ми са прибрани и много стегнати. При мен дава резултат- ест. е временен, но все пак това е добра профилактика. Масажът в тая област е много важен също. Правя си я ежемесечно или поне веднъж на 2месеца
Виж целия пост
# 12
Не се вързвай на това, по доре си дай парите за нещо което ще свърши някаква работа. Бюст се увеличава само при пластичните хирурзи и срещу 3000 Е.
Peace
Виж целия пост
# 13
Според моя гинеколог, всякакви такива работи са бля - бля и имат за цел да събират пари. Бюстът не може да се повдига и увеличава с козметични средства. Единственото решение на тези проблеми и пластика. Има разни препарати, които подобряват състоянието на кожата, но ефекта е минималистичен.
Виж целия пост
# 14
Напротив, може да се стяга и повдига, но ефектът е временен както казах. Има съставки, които упражняват лифтинг ефект върху клетките и съвсем не са открити отсега. Разбирам малко от химия и смея да твърдя, че има такива продукти - но те са много скъпи, защото технологията за извличането им е скъпа. Така че подобно кремче не може да претендира за подобен ефект. Но за козметичните процедури съм склонна да поспоря. В крайна сметка поддържането на бюста е един вид профилактика във времето. Масажът в тая област на тялото /с риск да се повторя/ играе много важна роля, затова съм склонна да се подлагам на нея. При мен наистина има резултат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия