novorodenite i klimaticite

  • 1 086
  • 20
Цитат
sled koi mesec moga da d1rja beb4e v staq s klimatik?  smile3506        predvaritelno blagodarq za otgovora! smile3525

след кой месец мога да държа бебчо в стая с климатик? предварително благодаря за отговора!


-------------
Моля, пишете на Кирилица!
Виж целия пост
# 1
Ние изчакахме Коси да стане на 1 годинка и сложихме климатик.  За по-мънички дечица мисля, че не е препоръчително.
Виж целия пост
# 2
родих лятото и навън температурите бяха 35-38 градуса.климатика в отделението с новородените бебета работеше на 19градуса #Crazyкогато се прибрахме вкъщи опитах няколко дни без климатик,но не се траеше жегата и го вклучвах.детето се чустваше добре. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Не мисля, че има някакъв проблем стига климатика да не духа право към детето. В крайна сметка в южните държави само така се справят с горещините ....
Успех в избора.
Виж целия пост
# 4
На мен лично идеята новородено и климатик не ми допада, аз се схващам и настивам като ме духне климатика, а камо ли такова мъничко човече.
Виж целия пост
# 5
Ние сме с климатик от самото начало, и лекарят и акушерката казаха, че няма проблем стига да не духа директно върху бебока  Peace
Виж целия пост
# 6
И ние сме на климатик от самото начало.
Виж целия пост
# 7
Не мисля, че има някакъв проблем стига климатика да не духа право към детето. В крайна сметка в южните държави само така се справят с горещините ....
Успех в избора.

Точно така! За зимата смятам също, че климатик е чудесно решение.
Виж целия пост
# 8
Ние сме с климатик от самото начало, и лекарят и акушерката казаха, че няма проблем стига да не духа директно върху бебока  Peace

 Peace
Виж целия пост
# 9
У нас климатика не е спирал, с него се топлим и с него се охлаждаме...иначе е ад! Само че е далеч от бебето и духа надолу.
Виж целия пост
# 10
Не е съвсем безвреден,но като няма друг начин..
Климатиците пречат на естественото утаяване на праха и могат да доведат до дихателни проблеми.
 Но и това е предотвратимо Peace(
Виж целия пост
# 11
И ние сме с климатици навсякъде.Не мисля че е проблем стига да не духа директно върху бебчо,както вече са ти казали.Така или иначе всеки уред с нещо е вреден-единия изсушава въздуха,другия пък ти се отразява много жестоко на семейния бюджет,така че все няма да е идеално.
Виж целия пост
# 12
Нямаме проблем с климатика и бебето, даже така миналото лято се чувстваше по-добре и спеше спокойно. Бебето е в единия край на стаята, а климатикът в другата. За да няма рязка смяна на температурите, след внасяне в стаята на бебето, постепенно намалям Т.
Виж целия пост
# 13
Миналото лято Чна беше на 2-3 месеца и в големите жеги пусках климатика, но на по висока температура - 25 градуса. Бебка я слагах  в съседната стая, като държах вратата отворена. По този начин   хем и беше приятно хладно, хем не беше директно изложена на климатика. Е това беше най-умното което успях да измисля за тогава newsm78
Виж целия пост
# 14
И ние сме с климатик от самото начало.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия