трябва ми добър рехабилитатор

  • 6 235
  • 14
здравейте имам нужда от добър рехабилитатор по възможност да ни посещава вкъщи
моля дайте ми насоки ,предложения и евентуално телефони
може би вече знаете проблемите на детето ми но ако имате въпроси ще отговарям и ако трябва пак ще опиша заболяването
Виж целия пост
# 1
 Здравей, ние ходим в болницата в Красна поляна. Там рехабилитаторките са на ниво. Но не мога да ти кажа за домашните посещения. Мисля, че има такива, но не съм сигурна.
 Embarassed май не съм много полезна. Сигурно ще се включи някой с повече информация. Wink

Ще се радвам ако ни пишеш как сте.........
Виж целия пост
# 2
здравейте пак
Вики е със вродена аномалия на очите- персистиращо първично стъкловидно тяло,освен това има и лека дилатация на вентрикулите.На годинка я водех в Красна поляна ,но 2 седмици след това започнахме да обикаляме Европа защото още не можеха да разберат какво и е на очите,въпреки че бяха извършили 4 криотерапии за несъществуваща ретинопатия на недоносеното.Когато стана на 1,5 г. извършиха първата тежка операция на очите ,след това още 2, не трябваше да се напъва за да не отлепи ретината,затова така и не стигнахме до рехабилитация.Сега обаче в Германия ,където бяхме за нова операция,но я отложиха с 1 год.,разрешиха .Иначе не седи сама, но ходи като я държа за ръцете,различава се от децата със ДЦП по много неща но е на 4 и не прави също много неща.Разбира всичко ,но не говори въприки това знае как да ми покаже какво иска и кога и се ходи до тоалетната.Искам да ни посещават вкъщи защото трудно възприема ново място заради липсата на зрение
Виж целия пост
# 3
здравей,
в козметичния салон под моя офис работи масажистка, която дълги години е работила като рехабилитатор в санаториума в Момин проход. имам много опит с деца с ДЦП. зная, че прави рехабилитация на едно детенце в София - ходи в тях. ако искаш, мога да я питам дали има възможност да ви поемем и вас. но това ще стане в понеделник.
целувки на Вики Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
Здравей и от мен!
Аз също съм доволна от нашата рехабилитаторка. Тя работи в болницата в Красна поляна и знам, че ако се договорите, ще идва у вас. Поне на времето е идвала доста дълго време у нас. Ако искаш, мога на лични да ти оставя координатите ти и да се чуете и евентуално да се разберете.
Виж целия пост
# 5
Здравей,
аз също съм много доволна от рехабилитаторката ни.Работи в болницата в Красна поляна, много е внимателна, има подход към дечицата, чудесен човек е и много добър рехабилитатор.Моята дъщеричка определено се повлия много добре след масажите и гимнастиката.Ако искаш мога да попитам дали жената иска да поеме Вики.
А за логопед, може да се консултираш с nnnina /Нина Йорданова/-страхотна е!
Целувки  Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
май жената е от Пловдив /ако правилно съм схванала по постовете й - нямах време да чета всичко/
ако тя напише, че е от Пловдив - ще питаме Любознателна и ВЕни-б и др мами от Пловдив
Виж целия пост
# 7
от софия съм
Виж целия пост
# 8
Здравей, дъщеря ми я работеше рехабилитаторка от Института по Педиатрия към МА. Казва се Мими Петрова, работила е и други деца на мои позната и всички са много доволни. Ходи и в къщи, поне при мен и една моя приятелка така беше. Дъщеря ми беше с диагноза ДЦП на долни крайници, но слава богу вече всичко е зад нас. Сериозен чивек е, ако искаш ще ти дам телефони. Лично мен ме е обучавала доста и като се роди второто ми дете прилагах масажите и упражненията и честно казано има полза дори и при здрави деца.
Виж целия пост
# 9
благодаря ви момичета,днес говорих със една жена кинезитерапевт-рехабилитатор
ще се видим тази седмица ще пиша как сме
пак БЛАГОДАРЯ
Виж целия пост
# 10
Ние ходим в Красна поляна вече една година и половина.В началото ни започна една рехабилитаторка и особен ефект нямаше,тогава аз пожелах да я сменим и сега сме при Цвети Иванова.Определено всичко което можем досега го дължим на нея.Препоръчвам я горещо Peace,работи и вкъщи и има стахотен подход към децата.Мога да дам тел. за информация.
Виж целия пост
# 11
Рехабилитаторките в Красна поляна са страхотни!   bouquet Мартин също в началото имаше прпблем с адаптацията, но сега сме при Ваня Христова и много му харесва!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 12
 Излиза, че наистина всички рехабилитаторки там са стахотни. И ние сме доволни от нашата - Краси Стоянова. Но съм сигурна, че ще си намериш подходяща, или вече си си намерила......а най-вече се радвам, че са ви разрешили да правите рехабилитация. Успех Hug Praynig Hug
Виж целия пост
# 13
днес се срещнах със логопед и за мое учудване на Вики и хареса
утре ще се срещнем и със рехабилитаторката дано и със нея се получи същия успех
ако нещо стане пак ще ви питам
Виж целия пост
# 14
Дано се харесат, стискам палци  Praynig Hug !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия