гел при никнене на зъбки

  • 8 965
  • 16
донесоха ми един гел за зъбките Dentinale италиански.Ако знае някой как се използва и изоб6то подробности 4е няма листовка на български
Виж целия пост
# 1
слагаш на пръста си от гела(долу горе колкото грахово зърно) и мажеш венците,кокато мислиш 4е го мъче зъбче! Hug
Виж целия пост
# 2
Деси не ми даваше да й бръкна в устата, за да я намажа и аз и намазвах бибата и така се справях. Иначе най-доброто решение е да намажеш директно венците, за да се облекчи болката.
Виж целия пост
# 3
2-3 пъти на ден мажеш венците
коли4ество- колкото грахово зърно
Виж целия пост
# 4
На нас ни помага само тампонче сас ракия и мажа венците , иначе от гела не виждам никакво облекчение. От 2 дни сме вече сас 2 зъбчета.
Виж целия пост
# 5
На нас ни помага само тампонче сас ракия и мажа венците , иначе от гела не виждам никакво облекчение. От 2 дни сме вече сас 2 зъбчета.
Ау-у-у каква ракия бе майче? #Crazy
Виж целия пост
# 6
Хм....Ако слагаш повече ракия и ще спи по здраво!
Как ракия...на бебе?!Мисля че има по-удачни неща за облекчаване на болката от никнене на зъбки.
Виж целия пост
# 7
Ракия #CrazyСигурно здраво спинка след това Laughing
Ние мазахме венците  по няколко пъти дневно с Калгел - не е кой-знае какво облекчение, но все пак помага
Виж целия пост
# 8
донесоха ми един гел за зъбките Dentinale италиански.Ако знае някой как се използва и изоб6то подробности 4е няма листовка на български
Бяхме досега  с Калгел и съм доволна.
Виж целия пост
# 9
На нас ни помага само тампонче сас ракия и мажа венците , иначе от гела не виждам никакво облекчение. От 2 дни сме вече сас 2 зъбчета.

Ти май ни бъзикаш Mr. Green Едва ли имаш интернет и незанеш колко е вреден алкохола за бебетата newsm78

И на Зара сега и излизат горните и доста я мъчат,та и аз се чудех дали да и взема някакъв гел. Иначе и давам хамоепатичното Камомила.
Виж целия пост
# 10

 Аз редувам - Калгел и Дентинокс.Напоследък мажа и с едно ново - Саркосирол,Соркосирол...нещо подобно.Става и за автички в устата.
Това италианското не съм го чувала,ама мажи смело,сигурно е хубаво.
Слагаш на пръстчето и натриваш венеца.
Виж целия пост
# 11
Ракия #CrazyСигурно здраво спинка след това Laughing
Ние мазахме венците  по няколко пъти дневно с Калгел - не е кой-знае какво облекчение, но все пак помага
И ние така  Peace
Виж целия пост
# 12
Дентинокс,Калгел...редувам ги.Сега мисля да пробвам и Генигел бейби.Не намирам обаче Дентинокс напоследък...
Виж целия пост
# 13
Ами мога да ви кажа че това с ракията ми го каза сестра от детско отделение и аптекарка а и да не мислите че в калгела няма  алкохол или че му давам да смуче памучето само минавам през венците . Така че по-спокойно ако обичате все пак се грижа за две дечица  така че ..............
Виж целия пост
# 14
Много майки мажат с ракия,но аз късно го научих.Вече ни излязоха всички зъби.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия