Имам въпрос

  • 1 044
  • 16
 Здравейте мами!Някой знае ли дали след секцио може просто да те залепят,а не да те шият?Питам за това по повод ,че някой ми каза че в Велико Търново го практикували.Някой чувал ли е за това и съответно правили ли са му такъв вид манипулация?Благодаря ви,дано съм се изразила правилно,че да ме разберете.
Виж целия пост
# 1
Съмнявам се  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Залепиха ме, но не съм разбрала как и защо. Сега в момента, 1 год и 6 месеца по-късно, личат около 5 см от разреза. Другото се е скрило.
Виж целия пост
# 3
Ако се притесняваш да не остане белег недей  Wink. Мажеш с контратубекс и всичко изчезва  Peace
Виж целия пост
# 4
аз също съм лепена просто лекаря така е преценил, но незнам защо
Виж целия пост
# 5
И двата пъти раната ми е лепена.Само от двата края имаше по едно конче.
Виж целия пост
# 6
Ако имаш възможност да те залепят - ДАВАЙ. Измазах сума ти Контратубекс и файда няма. А и след секциото най-неприятно е като те дърпат конците. Дано успееш да намериш лекар, който да те залепи.  Peace
Виж целия пост
# 7
Доколкото знам зашиват матката а кожата лепят - поне така беше при мен Wink
Виж целия пост
# 8
Доколкото знам зашиват матката а кожата лепят - поне така беше при мен Wink

Да и при мен е така. Peace
Виж целия пост
# 9
"Доколкото знам зашиват матката а кожата лепят" - и аз така знам. Моята приятелка ражда тук и така процедираха с нея.
Аз раждах ноцрмално.
Виж целия пост
# 10
Не са ми лепили, но явно често се практикува...  Wink
Виж целия пост
# 11
Здравейте мами!Някой знае ли дали след секцио може просто да те залепят,а не да те шият?Питам за това по повод ,че някой ми каза че в Велико Търново го практикували.Някой чувал ли е за това и съответно правили ли са му такъв вид манипулация?Благодаря ви,дано съм се изразила правилно,че да ме разберете.
Доколкото знам си е комбинирано, но външно със сигурност го лепят Peace
Виж целия пост
# 12

 Четейки това,чак сега се сещам че май и мен са ме лепили...Нямах никакъв шев върху раната,а в настоящия момент и белег нямам вече.
Ама съм шматка,викам си,какъв е тоя конец че нямам белег,пък то са ме залепили Simple Smile
Мисля че трябва да питаш опериращия дали ще те залепи.Но със сигурност лепене се практикува Peace
Виж целия пост
# 13
За пръв път чувам, че разреза от операцията може да се залепи  Rolling Eyes
мене ме зашиха, но въпреки това белега ми почти не личи, а аз не съм го мазала с нищо.
Виж целия пост
# 14
Мен са ме шили, но предполагам, че лепенето ще е за предпочитане  Rolling Eyes Матката със сигурност я шият, мускулите и вътрешността на корема също  Peace Така знам аз  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия