моля,препоръчайте акушерка

  • 1 130
  • 5
здравейте мили мами!аз вече сам в 9-ия месетс и страхът от предстоящото раждане все повече се засилва.не знам дали и  с вас е било така,на аз изпитвам ужас и паника.мъжът ми казва,4е това било лигавщина,но се надявам сред вас да срещна повече разбиране.ще се чувствам по-спокойна ако до мен има добра и човечна акушерка.мгого ще сам ви благодарна ако ми помогнете да я намеря.
Виж целия пост
# 1
ох за жалост не мога да ти препоръчам акушерка защото бях без избор на екип или каквото и да е само искам да ти кажа да не се шашкаш няма нищо страшно почне ли се веднъж края му наближава и след това ще си гушкаш сладкото бебче, всичко става много бързо и после остава само спомена, но най важно от всичко е спокойствието, колкото си по спокойна и по малко го мислиш толко по лесно ще ти е
надявам се поне малко кураж да съм ти вдъхнала
пожелавам ти най лекото раждане и най сладкото бебче  Hug
Виж целия пост
# 2
познавам една страхотна от майчин дом.работи в родилна зала.около 30 годшна.ако трябва да раждам бих отишла при нея.
Виж целия пост
# 3
Много добре те разбирам.Аз съм в 8-ми и ме тресе същия страх,та чак се замислям за секцио.пък и лекар си нямам.само ще ти кажа какво ми каза една жена в един фриз.салон-ЧЕ ПРЕЗ ЦЯЛОТО ВРЕМЕ СИ Е МИСЛИЛА,ЧЕ ГОСПОД НЯМА ДА И ИЗПРАТИ БОЛКА КОЯТО ДА НЕ МОЖЕ ДА ИЗДЪРЖИ-това незнам защо много ме впечатли.друго което мен би ме успокоило е мъжът ми да присъства-незнам ти на какво мнение си
Виж целия пост
# 4
Аз много добре ви разбирам. Мислех си, че няма на света човек, който повече да го е страх от раждавето от мене. В крайна сметка болките се изтърпяват,не е толкова страшно, а страха и паниката само пречат. Аз се бях стегнала и краката ми трепереха неот болка, а от страх. Ако бях отпусната и спокойно слушах наставленията на лекаря всичко щеше да мине много по-добре и без този излишен стрес. Затова не се притеснявайте и не го мислете, а по-смело. (Казва ви го човек, който 9 месеца всяка нощ сънува кошмари - касапници, а през последния месец не бях спала от страх) Simple Smile
Виж целия пост
# 5
не пишеш от къде си, ако си от София и още си търсиш акушерка, пиши на ЛС. Имам близка в Шейново и МД.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия