Преби ме....

  • 11 957
  • 96
Днес моят приятел ме преби ,с извън маточна бременност сам може ли да станат усложнения ...
Виж целия пост
# 1
Извънматочната бременност е усложнение, което трябва много бързо да решиш, защото е много опасно за живота ти.
За пребиването, въобще не се ослушвай и бягай надалеч, а ако имаш голям брат с приятели-прати ги да научат този сладур, че като биеш - боли
Виж целия пост
# 2
Я, чакай малко- какво означава, че те е пребил. Къде те удря, с какво... И защо, по дяволите, го направи?!
Не е моя работа, не ти е питането за това, но- махай се, момиче!!!
А иначе- да, и с нормална бременност да си, усложнения от побой винаги могат да настъпят.
Виж целия пост
# 3
Как така те е пребил? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Отиди на лекар, извади си медицинско и бягай от този човек! Веднъж посегнал, ще го направи пак. Сигурна съм, че имаш самоуважение и не би допуснала някой да се отнася така с теб, нали?    Hug
Виж целия пост
# 5
Целия свят ли се е побъркал ?
Какво става бе хора? Събираме се да се обичаме пък се бием и мразим?
Мъжа мъж ли е когато бие жена? ooooh!
Много съжалявам за това , особено и след като си бременна?  Sick
Виж целия пост
# 6
Днес моят приятел ме преби ,с извън маточна бременност сам може ли да станат усложнения ...
Иzвънматочната бременност сама по себе си е усложнение, дори беz да те пребива някой, така че мястото ти е при лекаря, а не при приятеля ти_побойник. И иzобЩо какъв е бил тоzи лекар, който е установил иzвънматочна бременност и те е пуснал да си ходиШ newsm78
Що ли си мисля, че постинга е пуснат от някой, който даже си няма представа какво е иzвънматочна бременност и има zа цел да внесе оживление във форума newsm78 Но ако не съм права и това което пиШеШ е истина, като се оправят неЩата много добре си помисли дали пак искаШ да zабременееШ от тоzи човек...
Виж целия пост
# 7
За бременността, ако наистина е извънматочна-веднага на гинеколог да се насрочи дата за аборт.
За побоя-бягай далеееееееееееч, егати зверовете, дето има!
Виж целия пост
# 8
Твоя ли беше темата, в която каза че си с извънматочна и си излъгала приятеля ти че си направила аборт, той бил много разочарован... newsm78
Където и каквато и да е истината, спешно отиди на гинеколог, защото с извънматочна бременност рискуваш живота си. За приятеля ти - дим да те няма, далеч от него.
Виж целия пост
# 9
Тъй като и аз видях темата, за която говори Стеф.
Мило момиче, незнам дали разбираш, но извънматочна бременност няма начин да завърши с раждане или нещо подобно. При извънматочна бременност задължително се прави аборт, защото може да ти коства и живота, да не говорим за евентнуални усложнения, които може да доведе всяко забавяне.
Виж целия пост
# 10
За извънматочната бременност : трябва да се оперираш преди да е станало късно . Това предполагам лекарят ти го е обяснил ...
Относно приятелят ти ... Много от момичетата са те посъветвали какво да правиш , от  личен опит знам обаче , че едва ли ще го направиш ... А и вероятно това не е първия път Sad Би трябвало сама да стигнеш до очевадния извод , че трябва да прекратиш тормоза. За съжаление много от жертвите търсят вината в себе си ... Има и такива ,на които на подсъзнателно ниво им харесва да се самосъжаляват ( не говоря за мазохизъм) . Има и трети тип , които са сигурни , че обичат и че това е за цял живот .
Всъщност на колко години си ? Къде е семейството ти ? С него ли живееш ? Имаш ли самостоятелност ?
Ако искаш пиши ми на лични , дано мога да ти помогна Simple Smile  Praynig
 
Виж целия пост
# 11
  Щом знаеш, че си с извънматочна бременност, значи диагнозата е поставена от лекар, няма друг начин да се разбере и тогава би трябва да си наясно, че  това е голямо усложнение и бременността не може да бъде продължена т.е. от това си правя извода, че темата е абсолютна измислица.

  Шегата е тъпа.
Виж целия пост
# 12
  Щом знаеш, че си с извънматочна бременност, значи диагнозата е поставена от лекар, няма друг начин да се разбере и тогава би трябва да си наясно, че  това е голямо усложнение и бременността не може да бъде продължена т.е. от това си правя извода, че темата е абсолютна измислица.

  Шегата е тъпа.
На същото мнение съм.
Виж целия пост
# 13
Или шегата е тъпа, или на авторката не са и ясни елементарни неща относно бременността, или състезанието в пускане по пързалката е в апогея си. Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Или шегата е тъпа, или на авторката не са и ясни елементарни неща относно бременността, или състезанието в пускане по пързалката е в апогея си. Mr. Green



мда,ако имаш извънматочна бременност,трябва да си в болница или за аборт или да чакат да слезне плода.Тоест под наблюдение:-)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия