На почивка с 3г дете

  • 830
  • 7
Здравейте момичета предстои ни почивка , но тази година мисля да вземем и дъщерята . Мисълта ми е какво да взема за нея .Дали да и взема пт вкъщи някой играчки и книжки или там да и купя (което сигурно ще е неизбежно). Може и малко глупав въпрос да е но наистина нямам представа  newsm78 Споделете опит с по големи дечица
Благодаря ви предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
И моят син е на 3 години и мисля да вземем само кофички, лопати и някой багер..А за покупките на нови играчки на място, просто е неизбежно..За книжки мисля, че няма да има време да чете, но ако имате някоя любима кукла за гушкане преди лягане, няма начин да не я сложите отзад в колата..Миналото лято ние бяхме помъкнали доста излишни играчки за сина ми, но се оказа, че той си пада по играчките за пясък, въртележките, батута и всички развлечения, които предлагат местните лунапаркове. Така, че тази година ще си носим само дрешки и някоя любима играчка, а на връщане ще сме изкупили половината шарени нещица, които се предлагат по сергиите..
Виж целия пост
# 2
Зависи на къде сте тръгнали. Ако ще ходите на море - няма нужда от много играчки, достатъчно е да вземете кофички и лопатки, любимата играчка за сън (ако имате такава) и някоя книжка, ако детето обича да заспива с четене. За планина ще са ви необходими малко повече играчки, защото ако няма други деца, на вашето може и да му стане скучно (виж на морето това почти не се случва Grinning).
И да знаеш, почти задължително е да си купите играчка от почивката, поне за моята дъщеря е така Grinning
Виж целия пост
# 3
Ще ходим на Велинград , незнам дали ще има дечица да си играе също незнам дали има плаж някъде , за да взема кофички и лопатки В базата има минерален басейн и това е .
Виж целия пост
# 4
Дори и да няма плаж, сигурно ще има пясъчник и люлки наблизо, така че кофичките не са за оставяне (но пък може да си ги купите и от там). Grinning
Виж целия пост
# 5
Миналата година като бяхме с дъщеря ми на море и взехме 2-3 книжки, 1 кукла  и кофичка+лопатки и формички. Там купихме  пояс и 2-3 играчки.
Тази година ще вземем и тетрадка +химикалка и моливи, защото много обича да пише и рисува и изброените вече играчки.
Така че вземи и някои от любимите играчки, а най-вероятно ще купите играчки и на място. Grinning
Виж целия пост
# 6
Във Велинград предполагам, че ще ходите на плаж - пясък може и да няма, но разни надуваеми заигравки, които стават и за басей може да си вземеш . може да е пояс (препоръчвам ти да е такъв в който детето да може да седне, а не само пояса да се крепи на кръста му), лодка в която да седи и да я возиш из басейна, малко надуваемо басейнче, да се къпе тя в него или да къпе куклите, съотвтно да не забравите куклите, може и количката за кукли да си вземете, за да ги водите вечер на разходка. За плажа също стават разни нещо, които може да си подрежда - моята дъщера обича да подрежда, разни пластмасови чинии и тенджери и да се прови, че готви.
Това се сещам на първо време, ако се сетя за нещо друго ще пиша.

Приятна почивка!!
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви момичета , май ще си вземем повечко играчки  за по сигурно,  нали няма на гръб да ги носим  Hug Точно и аз си мислех за кукла и количка дип че тя си пада повече по коли и камиони , но се надявам там покрай момиченцата да си играе и с тях. Да имаме и готварски принадлежности и тях ще вземем .
Благодаря и на теб Таралежко
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия