Коя марка обувки?

  • 1 805
  • 21
Мами коя марка обувки препоръчвате за прохождане? Племеницата е на 9 месеца, а мама се чуди Колев и Колев или Денди да взима. Ако имате и други предложения като марки, моля споделете.
Виж целия пост
# 1
Ами зависи колко пари си готова да дадеш. От тези които си споменала определано К&К са много по-добри но и два пъти по-скъпи. Има и други марки, например Капчица, Ортопедиа, Бейби Том. Денсди са Китайски, т.е. произведени в Китай.
Виж целия пост
# 2
Между двете марки, определено Колев и Колев са по-добри. Аз експерименти с обувките на малката никога не съм правила! Добри обувки са също и Paqqa!
Виж целия пост
# 3
Специално за прохождане взехме на Колев и Колев,мисля ,че са най-добри.Сега й купувам на Денди.И от тях съм много доволна.
Виж целия пост
# 4
Колев и Колев Peace
Виж целия пост
# 5
Взех Минимен и съм доволна. Между двата варианта, които се колебаеш - Колев и Колев ми се струва по-удачния.
Виж целия пост
# 6
До сега съм купувала на Капчица и Примижи.И двата вида са ортопедични и са по-красиви от тези на КК.
Виж целия пост
# 7
проходи с колев и колев, сега продължаваме със същата марка + примиджи и понякога денди.
Виж целия пост
# 8
Пред К & К от българските предпочитам тези на "Делфи" - Добрич - мисля, че се продават и под марката "Примиджи".  Wink
Виж целия пост
# 9
Специално за прохождане взехме на Колев и Колев,мисля ,че са най-добри.Сега й купувам на Денди.И от тях съм много доволна.
Подкрепям.
Виж целия пост
# 10
Мерси мами за отговорите  Hug
Виж целия пост
# 11
Първите две години купувах скъпи обувки за прохождане, после минахме на по-обикновени Peace
Виж целия пост
# 12
Светльо проходи с КиК преди това тренираше с Барт,защото само на тази марка намерихме за неговия малък крак:)
Виж целия пост
# 13
Определено К&К.
Виж целия пост
# 14
На бебка съм купила много сладки обувчици на Perlina(за момиченцата има страхотни модели и цветове,с панделки,с пеперудки и с какво ли още не,а цветовете са от бялото през всички нюанси на розовото,лилавото и червеното до оранжево и кафяво)
За всеки тоалет-обувка Laughing
Ортопедични са,кожени и всичко както си трябва за обувка за прохождане Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия